Сб. Чер 22nd, 2024

Ефективні способи зробити махрові рушники м’якими

Рушник махровий Maison DorРушник махровий Maison Dor

Після прання можна вимочити махрові рушники в одному з розчинів, приготованих з використанням підручних засобів, щоб зробити їх надзвичайно м’якими та пухнастими.

Рушники махрові необхідні для використання на кухні, а також для щоденного особистого використання. Ми закохуємося в них з першого погляду через їхню унікальну гладкість і приємність на дотик. Однак, на жаль, після кількох циклів прання рушники можуть стати досить грубими, руйнуючи наші перші враження. Після прання рушники можна ефективно зробити м’якими та пухнастими, тому не варто просто прибирати їх на найдальшу полицю. Якщо ви хочете, щоб махрові рушники залишалися м’якими протягом тривалого часу, ви повинні забезпечити їм правильний догляд.

Рушник махровий Maison Dor
Рушник махровий Maison Dor

Як правильно прати махрові рушники

Перш за все, майте на увазі, що для прання махрових рушників найкраще підходять рідкі мийні засоби. Під час вибору засобу для прання краще використовувати гель, а не порошок. Після цього у вас не виникне питання, як пом’якшити рушники. Проблема полягає в тому, що кольори тканини можуть вицвітати під впливом прального порошку і ставати жорсткими після прання. І навпаки, рідкі мийні засоби не прилипають до волокон і добре змиваються.

Як сушити махрові рушники?

Це так само важливо, як і правильне прання. Рушники можуть стати досить жорсткими, якщо ви повісите їх поруч або прямо на батарею чи інше джерело тепла, поспішаючи висушити їх. В ідеалі рушники слід сушити за кімнатної температури або на відкритому повітрі. Після висихання їх потрібно правильно розгладити руками.

Як зробити махрові рушники знову еластичними

Оцет.

Після прання можна прополоскати рушники в оцтовому розчині, щоб зберегти їхню еластичність. На 5 літрів води додайте 50 мілілітрів звичайного оцту. Помочивши рушники в цій суміші на деякий час, прополощіть їх і дайте висохнути на повітрі. Щоб запах оцту добре провітрився і не дратував вас пізніше, краще сушити їх на відкритому повітрі. Але замість цього слід використовувати звичайний оцет. Рушники можуть забруднитися, якщо ви використовуєте для цього виноградний або яблучний оцет.

Сіль.

Використання солі – це додатковий спосіб повернути махровим рушникам еластичність. 100 г солі потрібно додати в таз, що містить 5 літрів теплої води. Використовуйте цей розчин для полоскання рушників. Після цього ще раз прополощіть їх свіжою водою. Якщо цього не зробити, і на тканині залишиться сіль, користуватися таким рушником буде досить складно: шкіра поколюватиме.

Харчова сода.

На кілька літрів води додайте дві чайні ложки харчової соди. Після прання занурте рушники в цей розчин на деякий час. Якщо замочити їх у соді та холодній воді на всю ніч, ефект буде сильнішим. Проте соду можна додавати не тільки для замочування рушників, а й у пральну машину під час прання. Вона допоможе вивести плями і пом’якшить воду під час прання, а також поверне махровим рушникам їхню еластичність.

Холодна вода.

Так, якщо вам цікаво, як прибрати жорсткість з махрових рушників, ви можете використовувати звичайну холодну воду. Все, що вам потрібно зробити, це залишити рушники в ній на всю ніч. Не потрібно додавати більше ніяких засобів. Залишки прального порошку, які можуть випадково залишитися між ворсинками, розчиняться водою. Після цього ці рушники можна буде із задоволенням використовувати знову.Related Post