Незважаючи на те, що опалювальний сезон у Києві розпочався ще 9 жовтня, мешканці близько 400 будинків столиці досі не дочекалися тепла. У Київській міській державній адміністрації обіцяють вплинути на “Київенерго” і у триденний строк виправити ситуацію.

“Також проблемою залишається підключення до опалення адміністративних будівель“, – йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

Якщо у випадку з житловими будівлями опалення досі не підключене через несправність, яка сталася при запуску теплоносія, то з обігрівом адмінбудівель все дещо цікавіше: тут досі вирішують проблему регулювання цін на газ для опалення бюджетних закладів і не можуть дійти домовленості в ціні.

Нагадаємо, заборгованість столичних споживачів за теплову енергію на 1 жовтня склала 2,6 мільярда гривень.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/zavantazhennya.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/zavantazhennya-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоКМДА,опалювальний сезон у КиєвіНезважаючи на те, що опалювальний сезон у Києві розпочався ще 9 жовтня, мешканці близько 400 будинків столиці досі не дочекалися тепла. У Київській міській державній адміністрації обіцяють вплинути на 'Київенерго' і у триденний строк виправити ситуацію. 'Також проблемою залишається підключення до опалення адміністративних будівель', - йдеться в повідомленні прес-служби КМДА. Якщо...| Київської області та України | Kiev Time