Нд. Лип 21st, 2024

Якою буде погода в Україні 31 грудня

ПогодаПогода

Завтра, 31 грудня, погода в Україні буде хмарною з проясненнями і без опадів, за винятком північно-східної частини, де вночі можливий невеликий дощ та мокрий сніг.

Такий прогноз дає український гідрометеорологічний центр.

Вночі та вранці у південній частині країни місцями буде туман і слабка ожеледь. Вітер буде переважно західний і південно-західний, 5-10 м/с.

Температура повітря вночі коливатиметься від -1 до +5 градусів, а вдень від +3 до +12 градусів. Найтепліше буде на півдні, де температура сягатиме +11 градусів, а найхолодніше на заході, де температура не перевищить +3 градуси.

У Києві та області погода також буде хмарною з проясненнями і без опадів. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі від +2 до +4 градуси, а вдень близько +5 градусів.

Гідрометеорологи попереджають про помірну сніголавинну небезпеку на високогір’ї Закарпатської та Івано-Франківської областей, яка триватиме до 31 грудня включно. Туристам і гірськолижникам рекомендується бути обережними і слідкувати за погодними умовами.

Український гідрометеорологічний центр

Укргідрометцентр є ключовим органом в Україні, який відповідає за гідрометеорологічні послуги. Основні функції можуть включати:

  1. Метеорологічні прогнози: Видання прогнозів погоди для різних регіонів України на короткостроковий і середньостроковий період.
  2. Гідрологічні прогнози: Прогнозування рівнів води в річках та можливих повеней.
  3. Кліматичні дослідження: Збір та аналіз довготривалих метеорологічних та кліматичних даних.
  4. Моніторинг природних катастроф: Спостереження за стихійними лихами, такими як урагани, повені, землетруси, і надання відповідного попередження та інформації про управління в надзвичайних ситуаціях.
  5. Авіаційна метеорологія: Надання інформації для безпечної авіаційної діяльності.


Related Post