Ср. Чер 19th, 2024

Супер АТАКА – ефективний засіб проти колорадського жука

f5I6v4aQY3pLOmXeWKu60Desch42yswmyfZJ4fdRTrHDBr2yBB5JNA4J3YbnKoza0cPJV7UFFtloofI7vxQ0XnzDXxLjkJhExyEnncJN5ONC3nh_jZy5yHBThcrDpcj5-U45CisMkIKI74Zvlmydheo

Сучасний інсектицид Супер АТАКА використовується для ефективної та швидкої боротьби з різноманітними шкідниками, які псують рослину та перешкоджають отриманню повноцінного врожаю. Показує дуже хороші результати при обробці сільськогосподарських рослин.

Більше про інсектицид Супер Атака за посиланням – https://agro-him.com.ua/super-ataka-4-ml

Склад препарату

До складу препарату входять дві активні речовини: тіаклоприд та клотіанідин. Окрім того, до інсектициду додатково додані прилипач та мікродобрива, які захищають як зелені пагони рослини, так і бульби.

Механізм дії Супер АТАКИ

Завдяки комбінованому складу препарат достатньо ефективно впливає на шкідників, швидко знищуючи їх. Одночасно інсектицид виконує кишкову та контактну деструктивні дії. Крім цього, після обприскування він швидко розповсюджується по всім пагонам рослини навіть на ті частини, які не були оброблені. Завдяки доданому до суміші прилипачеві та мікродобриву інсектицид швидше проникає у клітинні зв’язки рослини, подовжуючи дію препарату. Окрім того, така функція дозволяє запобігти вимиванню Супер АТАКИ під час зливи. Головними перевагами цього препарату експерти вважають:

  • тривалий захист від шкідників – протягом 28 днів;
  • швидку дію – перші результати помітні вже після перших 20 хвилин після нанесення речовини;
  • високу ефективність – препарат працює як при низьких, так і при підвищених температурах.

Мікроелементи, які додатково входять до складу прилипача, додають препарату стійкості до засухи. Інсектицид достатньо економічний – одного пакетику достатньо для обробки території до 3 соток.

Інструкція із застосування

Препарат доцільно використовувати проти таких садових та городніх шкідників, як совки, трипси, колорадські жуки, попелиця, кліщі, щитівка, яблунева плодожерка, цвітоїд, блохи та багато іншого паразитів. Норма використання варіюється залежно від виду культури, яка буде обприскуватися. Наприклад, для помідорів та картоплі вона становить 4 мл + 10 мл на 10 л води (в розрахунку на 2 сотки ділянки). Для винограду та плодових дерев, таких як персики, яблуні, груші, сливи або черешні, норма становить 4 мл + 10 мл на 10 л води (на 2-3 сотки). Вистачає на обробку 3–5 дерев.

Варто зазначити, що для овочевих культур процедуру нанесення інсектициду слід проводити у період вегетації рослини при появі шкідників. При обробці дерев та виноградної лози треба враховувати період до збору врожаю – він має становити не менше 20 днів.Related Post