Термінова новина від в.о. директора КП «Київблагоустрій» Андрія Андрєєва: у Києві виявили і демонтують наркоМАФ.

“Повідомляю, що просто зараз за адресою Глушкова, 30 КП «Київблагоустрій» практично завершує демонтаж …нарко-МАФу. Ви не помилились, читаючи: так, ТС, в якій як в магазині тривалий час приховано (маскуючись під продаж господарських товарів) торгували наркотичними речовинами. Наводку поліції надали місцеві мешканці. Вони скаржились, що у цьому кіоску цілодобово відпускається та просто поруч особами сумнівної зовнішності вживаються наркотики. Через це у кварталі постійно відбувається порушення громадського порядку: бійки та випадки брутальної поведінки на бік місцевої громадскості”, – повідомляє Андрій Андрєєв.

Голосіївське управління столичної поліції задокументувало та припинило низку правопорушень за участі «клієнтів» цього нарко-притону. Врешті, клопотання районної поліції, яке було розглянуто у Департаменті міського благоустрою, та рішення міської Комісії з розташування ТС щодо анулювання Інформаційного талону дало підставу столичному Департаменту благоустрою доручити нашому КП демонтувати нарко-притон. Що, власне, і зроблено.

У Голосіївському районі демонували наркоМАФ У Голосіївському районі демонували наркоМАФ

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Golosiyivskomu-rajoni-demonuvaly-narkoMAF.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Golosiyivskomu-rajoni-demonuvaly-narkoMAF-150x150.jpgKievTimeВладаКиївКриміналПодіїСуспільствоГолосіївський район,Магазин,наркоМАФ,наркотикиТермінова новина від в.о. директора КП «Київблагоустрій» Андрія Андрєєва: у Києві виявили і демонтують наркоМАФ. 'Повідомляю, що просто зараз за адресою Глушкова, 30 КП «Київблагоустрій» практично завершує демонтаж …нарко-МАФу. Ви не помилились, читаючи: так, ТС, в якій як в магазині тривалий час приховано (маскуючись під продаж господарських товарів) торгували наркотичними...| Київської області та України | Kiev Time