Проект нової редакції закону про столицю пропонує скоротити кількість депутатів Київради зі 120 до 25. При цьому вони будуть працювати на постійній основі.

Про це розповіла один з авторів законопроекту, заступник голови Верховної Ради Оксана Сироід, передає Укрінформ.

За словами віце-спікера, передбачається перерозподіл повноважень між мером і головою міської адміністрації. Згідно з законопроектом, місто очолює міський голова, який буде мати всю повноту повноважень.

“Він фактично одноосібно формуватиме міську адміністрацію, він буде головним розпорядником київського бюджету. Його завданням буде, у тому числі, стежити за законністю рішень органу місцевого самоврядування.”, – зазначила Сироід.

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b1055df9feb2-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b1055df9feb2-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаКиївСуспільствовлада,Київ,Київрада,скорочення кількості депутатівПроект нової редакції закону про столицю пропонує скоротити кількість депутатів Київради зі 120 до 25. При цьому вони будуть працювати на постійній основі. Про це розповіла один з авторів законопроекту, заступник голови Верховної Ради Оксана Сироід, передає Укрінформ. За словами віце-спікера, передбачається перерозподіл повноважень між мером і головою міської адміністрації. Згідно з...| Київської області та України | Kiev Time