Сб. Чер 22nd, 2024

Франція назвала воєнним злочином ракетну атаку рф по Краматорську

Чер29,2023
Франція рішуче засудила російський ракетний удар по ресторану в Краматорську, в результаті якого загинули і отримали поранення цивільні люди, в тому числі діти.

Про це йдеться у заяві МЗС Франції, оприлюдненій посольством Франції в Україні у четвер.

«Росія вкотре навмисно обстріляла об’єкти цивільної інфраструктури, грубо порушивши міжнародне гуманітарне право, цілячись у місце відпочинку, де українське населення намагалося трохи відпочити від страждань, завданих російською агресією. Як неодноразово підкреслювала міністр Європи та закордонних справ Кaтрін Колонна, ці неприйнятні дії є воєнними злочинами і не повинні залишатися безкарними», – зазначається в заяві.

У французькому зовнішньополітичному відомстві зауважили, що включення росії до сумнозвісного списку щорічної доповіді Генерального секретаря ООН “Діти і збройні конфлікти” за вбивства і каліцтва, напади на школи і лікарні підтверджує серйозність злочинів, скоєних росією в Україні. У цьому контексті МЗС Франції підтвердило «рішуче засудження» примусового переміщення росією українських дітей.

«У тісній координації зі своїми союзниками Франція продовжуватиме надавати Україні військову підтримку для зміцнення її потенціалу протиповітряної оборони, а також підтримку українським судам у боротьбі з безкарністю за такі злочини», – запевнили у МЗС Франції.Related Post