Розповсюджується інформація, що дитячу поліклініку за адресою вул. Урлівська 13 м. Київ хочуть перепрофілювати в онкоцентр, відділення педіатрії закрити, а лабораторію використовувати не для загальної маси.

Кілька місяців тому профільних спеціалістів можна було відвідати лише протягом 4-х днів, а щоб здати кров, треба було записатися за місяць.

Зараз уже направляють здавати аналізи та проходити профобстеження до поліклініки за адресою вул. Тростянецька, 8Д.

Натомість в центрі відкриваються нові приватні кабінети, в той час, коли під іншими – натовп, черги та колотнеча.

Місцеві мешканці з дітьми стурбовані, що поліклініку і справді можуть закрити. Вони вимагають заборонити всі спроби переорганізувати Київський Міський Дитячий Діагностичний Центр (Дитяча Поліклініка по вул. Урлівська, 13) та намагання обмежити відвідування відділень педіатрії і лабораторних досліджень жителям мікрорайону.

Демонтаж вивіски дитячої поліклініки примушує їх прислуховуватись до чуток та різної непідтвердженої інформації. Розповсюджується інформація, що поліклініку хочуть перепрофілювати в онкоцентр, відділення педіатрії закрити, а лабораторію використовувати не для загальної маси.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Dityacha-poliklinika-na-Urlivskij.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Dityacha-poliklinika-na-Urlivskij-150x150.jpgКиївАнтипропагандаЗдоров'яСуспільстводитяча поліклініка,дитяча поліклініка закривається,поліклініка Урлівська 13Розповсюджується інформація, що дитячу поліклініку за адресою вул. Урлівська 13 м. Київ хочуть перепрофілювати в онкоцентр, відділення педіатрії закрити, а лабораторію використовувати не для загальної маси. Кілька місяців тому профільних спеціалістів можна було відвідати лише протягом 4-х днів, а щоб здати кров, треба було записатися за місяць. Зараз уже направляють здавати...| Київської області та України | Kiev Time