Зростання тарифів на майже 15 % на воду та водовідведення пов’язане з подорожчанням їх основних складових.

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу ПАТ “АК “Київводоканал”.

“Основні причини такого рішення – потреба у підтриманні безперебійного водопостачання та водовідведення столиці і області в умовах подорожчання основних складових тарифу”, – йдеться в повідомленні.

У водоканалі наголосили, що з серпня минулого року на 146% зросла вартість реагентів, що використовуються для підготовки питної води та очищення стоків, на 27% подорожчали паливно-мастильні матеріали, необхідні для роботи техніки, та на 94% – розмір податків та зборів, подорожчали енергоносії.

Також у водоканалі наголосили на необхідності піднімати зарплату працівникам, закладати кошти на ремонти та збільшувати витрати на охорону праці – зокрема, на спецодяг для аварійних бригад, який подорожчав у 2,2 рази.

“На сьогодні існує тенденція до зменшення обсягів водоспоживання населення за рахунок встановлення лічильників та економії, однак витрати підприємства на утримання господарства та забезпечення виробничих процесів постійно зростають”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з 12 травня столичним жителям доведеться платити за холодну воду на 14,7% більше – 15 гривень 79,2 копійкиза кубометр (до 12 травня було 13,77 гривні), за водовідведення гарячої води – 7,52 гривні (було 6,93).

Зросла плата і для мешканців Ірпеня, Вишневого та Боярки.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/236388-e1494928776321.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/236388-150x150.jpgadminСуспільствоВода,Київ,Київводоканал,подожчанняЗростання тарифів на майже 15 % на воду та водовідведення пов'язане з подорожчанням їх основних складових. Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу ПАТ 'АК 'Київводоканал'. 'Основні причини такого рішення – потреба у підтриманні безперебійного водопостачання та водовідведення столиці і області в умовах подорожчання основних складових тарифу', - йдеться в повідомленні. У...| Київської області та України | Kiev Time