Нд. Тра 19th, 2024

ДП “Антонов” буде займатися виробництвом безпілотників для Збройних сил України

Державне підприємство “Антонов” буде виробляти безпілотники.

Про це повідомляє видання Reuters з посиланням на презентацію Укроборонпрому, презентовану офіційним особам у Вашингтоні в червні.

У презентації розповідається, що новий центр безпілотників Державного підприємства “Антонов” відкрито. Мета – розширення можливостей “безпілотних систем і підтримки приватним виробникам безпілотних систем з погляду експертизи та послуг”.

Зазначено, що виробництво вантажних літаків триватиме, але центр виробництва безпілотників допомагатиме забезпечувати потреби захисників України. Також інженери ДП “Антонов” будуть мати більше можливостей для роботи.

Державне підприємство “Антонов”

Державне підприємство “Антонов” – це українська державна компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві літальних апаратів, зокрема великих вантажних і пасажирських літаків. Компанія отримала свою назву на честь видатного українського авіаінженера і конструктора Олександра Антонова.

ДП “Антонов” має довгу історію і відоме своєю роботою в галузі авіаційного проектування і виробництва. Компанія випускає літаки різних класів і призначень, включаючи вантажні літаки, пасажирські літаки, військові та транспортні літаки.

Компанія “Антонов” була активною в радянські часи, а після розпаду Радянського Союзу продовжує свою роботу в Україні. Вона співпрацює з численними партнерами та клієнтами з усього світу, надаючи послуги з розробки та постачання літаків та авіаційного обладнання.

Державне підприємство “Антонов” має значний внесок у розвиток української авіаційної промисловості і має міжнародну репутацію у сфері авіаційних технологій і дизайну.Related Post