Переваги шахтного котла

Шахтний котел — це спеціальний пристрій, який має відділ, що відбувається нагрівання й камеру з теплообмінником. Вона розташовується вертикально. Котли шахтного типу можуть експлуатуватися на твердому паливі, включаючи дрова. Найчастіше устаткування випускається з потужністю від 15 до 55 кВт. Завдяки пристрою вийде забезпечити опалювання житла до 12 годин.

Які є переваги у шахтного котла

Твердопаливний котел шахтного типу забезпечує нерівномірне спалювання палива. Найчастіше температурним діям піддаються саме нижні шари. Таким чином користувачеві вдається завантажувати паливну сировину, яка не має спеціальної обробки. До нього можна віднести сирі дрова. Поки згорає нижній шар палива, верхній сушиться самостійно природним чином.

Чому варто купити твердопаливний котел шахтного типу:

  • вогнище горіння розташоване внизу. Це вважається головним достоїнством перед пристроями з верхнім вогнищем горіння;
  • прогорання палива відбувається поступово. Цей чинник дозволяє економити грошові кошти;
  • твердопаливні котли мають теплоносій, який розташовується по усьому периметру котла і транспортує тепле повітря відразу в центральну систему;
  • ззаду пристрою знаходиться спеціальна камера, яка призначена для спалювання піролізних газів. Вони можуть утворюватися в той час, коли головне вогнище горіння розташовується знизу. Під дією високих температур забезпечується остаточне згорання опалювального матеріалу.

Ціна твердопаливного котла тривалого горіння досить лояльна, а ось якість роботи завжди на висоті. Встановлювати устаткування краще всього разом з професійними майстрами.

Де можна купити шахтний котел

Купити твердопаливний котел тривалого горіння можна в нашому інтернет-магазині «Котли Бізон». В асортименті є величезний вибір самих різних опалювальних приладів, які підійдуть під будь-які запити і побажання. У магазині можна придбати і шахтний котел тривалого горіння. Він має високу якість і відрізняється хорошою продуктивністю в експлуатації.

Для того, щоб оформити замовлення, необхідно подзвонити по номеру телефону, який представлений на офіційній сторінці організації. Головний адміністратор проконсультує вас і відповість на усі ваші питання. Подивитися актуальний прайс і товари, які є в наявності, також можна на головній сторінці сайту. Фахівці допоможуть з вибором і нададуть професійну консультацію кожному покупцеві.