Коли немає можливості обігріти те або інше приміщення, багато хто вирішує придбати теплоакумулятори для котлів. Завдяки такому агрегату підвищується продуктивність обігрівача. Окрім цього, спрощується процес роботи усієї опалювальної системи. До того ж, наявність буферної ємності для твердопаливного котла дозволяє економити з матеріальної точки зору. Адже агрегат накопичує увесь потік енергії, якою можна скористатися при необхідності.

Коли потрібна буферна ємність для котла

Перш ніж купити теплоакумулятор для твердопаливного котла, треба розібратися в усіх його особливостях. Краще розглядати варіанти, які виготовлені лише з якісних і сучасних матеріалів.

Усім системам опалювання котлів, які здійснюють роботу на твердому паливі, характерна циклічність усього процесу:

  • в котел додається паливо й розпалювання;
  • обігрівач починає виконувати своє основне завдання (обігрівати);
  • після закінчення палива відбувається зменшення тепловіддачі.

В той час, коли котел починає виконувати свою роботу, деяке тепло, що виробляється, залишається невикористаним. У результаті, надмірній тепловій енергії доводиться зникнути, коли в цей час захололому котлу вона якраз потрібна. Таким чином, можна спостерігати, що певна енергія йде в нікуди. Майстрові усього лише необхідно додати паливо. З цією проблемою і допомагає впоратися буферна ємність для котла.

Особливості роботи теплоакумулятора для твердопаливного котла

Теплоаккумулятор для твердопаливного котла виглядає як бак, що має бездоганну теплоізоляцію. Його можна охарактеризувати як резервуар досить великих розмірів, який розташовується вертикально. У бак врізані чотири патрубки. З одного боку, його підключають до твердопаливного котла, а з іншої – до теплової мережі. Як тільки паливо потрапило в котел, воду прокачують через теплообмінник за допомогою насоса. Тепла рідина залишається у баку до того часу, поки вона не згодиться.

Де можна купити буферну ємність?

Щоб купити буферну ємність для котлів, досить звернутися до консультанта або менеджера на сайті “Котли Бізон”. У цьому інтернет-магазині представлені варіанти цієї продукції в широкому асортименті. Досвідчений консультант ознайомить вас з прайсом і допоможе вибрати саме ту модель, яка вам підійде і виконуватиме поставлені завдання. Купити буферну ємність можна в один клик на самому сайті.