19-річний мешканець Білої Церкви у під’їзді будинку зрізав та викрав електричні проводи з лічильників.

Вчора, близько 10:30, до чергової частини Білоцерківського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що по вулиці П.Запорожця, в одному із під’їздів, невідомий чоловік скоїв крадіжку електропровода з лічильників.

Про це повідомляє прес-служба Управління превентивної діяльності ГУНП у Київській області.

Група реагування патрульної поліції негайно виїхала на місце події. Під час патрулювання прилеглої території поліцейські помітили молодого чоловіка, який ішов і постійно озирався, а побачивши патрульний автомобіль, почав тікати.

Підозрюваного у скоєнні крадіжки затримано. Ним виявився 19-річний місцевий мешканець. Чоловік зізнався. Речові докази вилучено. Розпочато розслідування.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Bez-nazvanyya-707x400-3.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Bez-nazvanyya-707x400-3-150x150.jpegКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьКриміналБіла Церква,крадіжка,Поліція19-річний мешканець Білої Церкви у під’їзді будинку зрізав та викрав електричні проводи з лічильників. Вчора, близько 10:30, до чергової частини Білоцерківського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що по вулиці П.Запорожця, в одному із під’їздів, невідомий чоловік скоїв крадіжку електропровода з лічильників. Про це повідомляє прес-служба Управління превентивної діяльності ГУНП у Київській...| Київської області та України | Kiev Time