11 травня о 09:00 до оперативно-диспетчерської служби Бородянського району  від слідчого Ірпінського відділу поліції надійшов дзвінок про те, що під час проведення обшуку території приватного будинку працівниками Нацполіції було виявлено вибухонебезпечний предмет, який знаходився в гаражному приміщенні власника оселі.

Для обстеження місцевості на місце події було здійснено виїзд оперативного чергового від ДСНС по Бородянському гарнізону. На місці події було встановлено, що даний предмет – це мінометна міна Д-75 мм.

Рятувальники подали заявку на виклик піротехнічної служби ДСНС України для зачищення місцевості та знищення виявленого вибухонебезпечного предмету.

IMG_3948.JPG

Повідомляє ГУ ДСНС України у Київській областіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/IMG_3948-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/IMG_3948-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївська областьСуспільствогараж,ГУ ДСНС,Київщина,мінометна міна,нацполіція,обшук11 травня о 09:00 до оперативно-диспетчерської служби Бородянського району  від слідчого Ірпінського відділу поліції надійшов дзвінок про те, що під час проведення обшуку території приватного будинку працівниками Нацполіції було виявлено вибухонебезпечний предмет, який знаходився в гаражному приміщенні власника оселі. Для обстеження місцевості на місце події було здійснено виїзд оперативного чергового від...| Київської області та України | Kiev Time