В соцмережах повідомляють, що через знайдений вибухонебезпечний предмет частково перекрили Кільцеву дорогу.

На Борщагівці в Києві перехожі помітили мінометну міну в талому снігу, після чого на місце подій викликали вибухотехніків. Про це в  Facebook повідомила спільнота “Київ Оперативний”

“На з’їзді з Кільцевої дороги на Петропавлівську Борщагівку на газоні, у таючому снігу, люди знайшли мінометну міну. Наразі вулиця частково перекрита, працюють вибухотехніки”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в Деснянському районі Києва перехожі знайшли 31 артилерійський снаряд часів Другої світової війни.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/photo_2017-12-29_16-45-56.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/photo_2017-12-29_16-45-56-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїГУ ДСНС,мінометна мінаВ соцмережах повідомляють, що через знайдений вибухонебезпечний предмет частково перекрили Кільцеву дорогу. На Борщагівці в Києві перехожі помітили мінометну міну в талому снігу, після чого на місце подій викликали вибухотехніків. Про це в  Facebook повідомила спільнота 'Київ Оперативний' 'На з’їзді з Кільцевої дороги на Петропавлівську Борщагівку на газоні, у таючому снігу, люди...| Київської області та України | Kiev Time