Позафракційного депутата Ірпінської міської ради Святослава Куценка звинувачують у невиконанні ним без поважних причин обов’язків депутата.

Виборці Ірпеня незадоволені роботою позафракційного депутата міскради Святослава Куценка – на їх думку, практична діяльність цього депутата не відповідає принципам та положенням його програми, а сам він не виконує свої обіцянки та обов’язки. Рішення про внесення пропозиції щодо його відкликання за народною ініціативою виборці прийняли на зборах ініціативної групи.

“Учасники зборів проголосували за утворення ініціативної групи, яка збиратиме підписи виборців округу, де був обраний С. Куценко, на підтримку пропозиції про його відкликання. До складу групи увійшли 55 осіб, які подали відповідні заяви. Збори проголосували за встановлення форми підписного листа для збирання підписів”, – йдеться в повідомленні.

Як відомо, Святослав Куценко, був обраний депутатом Ірпінської міськради від міської організації Політичної партії “Нові обличчя”. Перебував у складі фракції “Нових облич”. Наразі – позафракційний.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/xU7snSQXCOtQAry.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/xU7snSQXCOtQAry-150x150.jpgYuliyaВладаІрпіньКиївська областьІрпінська міська рада,Святослав КуценкоПозафракційного депутата Ірпінської міської ради Святослава Куценка звинувачують у невиконанні ним без поважних причин обов'язків депутата. Виборці Ірпеня незадоволені роботою позафракційного депутата міскради Святослава Куценка - на їх думку, практична діяльність цього депутата не відповідає принципам та положенням його програми, а сам він не виконує свої обіцянки та обов'язки. Рішення про внесення...| Київської області та України | Kiev Time