Асоціація велосипедистів Києва запрошує на безкоштовні майстер-класи велошколи з безпеки руху. Цього року навчання триватимуть із 15 квітня до 23 вересня в різних районах міста.

Зокрема, у велошколі з безпеки руху навчатимуть: де і як можна рухатися велосипедом у місті; як на велосипеді проїхати великі розв’язки; що означають дорожні знаки; як повернути ліворуч; як проїхати кругове перехрестя; де велосипедом заборонено їздити тощо.

Щоб узяти участь у практичній велопоїздці з інструктором, слід приїхати на справному велосипеді. На теоретичну частину можна приходити без велосипеда.

Навчання включає:

  • технічний огляд велосипеда та коментарі інструктора – 15 хвилин;
  • вступний курс правил дорожнього руху для велосипедиста – 15 хвилин;
  • поїздка в районі з вивченням правил руху – 60 хвилин;
  • відпочинок та обговорення – 30 хвилин.

Усі учасники велошколи отримають буклет «Правила дорожнього руху для велосипедистів» у подарунок від Асоціації велосипедистів Києва. Крім того, ці правила доступні також онлайн.

Графік велонавчань – 2018:

15 квітня – відкриття, Поділ, Контрактова площа

22 квітня – Поділ, Голосіїв, Позняки

13 травня – Нивки, Оболонь, Троєщина

27 травня – Поділ, Голосіїв, Позняки

10 червня – Нивки, Оболонь, Троєщина

24 червня – Поділ, Голосіїв, Позняки

8 липня – Нивки, Оболонь, Троєщина

22 липня – Поділ, Голосіїв, Позняки

5 серпня – Нивки, Оболонь, Троєщина

19 серпня – Поділ, Голосіїв, Позняки

9 вересня – Нивки, Оболонь, Троєщина

23 вересня – Поділ, Голосіїв, Позняки

Участь безкоштовна за умови реєстрації, кількість місць обмежена.

Місце проведення велонавчань вказано у формі реєстрації. Тривалість одного уроку – дві години.

Київ Вечірнійhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Bezkoshtovni-majster-klasy-veloshkoly-z-bezpeky-ruhu-u-Kyyevi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Bezkoshtovni-majster-klasy-veloshkoly-z-bezpeky-ruhu-u-Kyyevi-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСпортСуспільствобезкоштовно,велошкола,майстер-класАсоціація велосипедистів Києва запрошує на безкоштовні майстер-класи велошколи з безпеки руху. Цього року навчання триватимуть із 15 квітня до 23 вересня в різних районах міста. Зокрема, у велошколі з безпеки руху навчатимуть: де і як можна рухатися велосипедом у місті; як на велосипеді проїхати великі розв’язки; що означають дорожні знаки;...| Київської області та України | Kiev Time