Пт. Лип 19th, 2024

“Київавтодор” задіяв 370 працівників на боротьбу з наслідками снігопаду в столиці

Для подолання наслідків снігопаду в столиці задіяно 265 одиниць спеціальної техніки та 370 працівників з ручного прибирання “Київавтодору”.

У зв’язку з сильним снігопадом в Києві працівники КК “Київавтодор” працюють в посиленому режимі. Зокрема, головні зусилля спрямовані на обробку протиожеледними матеріалами доріг в столиці, повідомили на офіційній сторінці комунальної корпорації в Facebook.

“Наразі особлива увага приділена прибиранню від снігу тротуарів, підходів до наземних та підземних пішохідних переходів, сходових маршів, зупинок громадського транспорту, які обслуговують автодорівці. Поряд зі спецтехнікою до цих робіт задіяні 370 працівників з ручного прибирання”, – йдеться у повідомленні.

В “Київавтодорі” запевняють, що контролюють ситуацію та вживають усіх заходів, щоб забезпечити для водіїв та пішоходів безпечні умови пересування столицею.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що днями через неприбраний вчасно сніг КП “Київблагоустрій” виніс понад 300 приписів власникам цілододобово працюючих закладів.Related Post