Сб. Лип 20th, 2024

Київський ТРЦ “Магелан” виставлено на продаж

Тра30,2023 #Магелан

Фонд гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО) виставив на аукціон у системі “Prozorro.Продажі” низку активів неплатоспроможного МР Банку, серед яких торговельно-розважальний центр (ТРЦ) “Магеллан” у Києві за стартовою ціною 498,3 млн грн.

Про  це йдеться в прес-релізі ФГВФО.

Ціна лота в шість разів нижча за попередню спробу реалізувати ці активи восени 2022 року, коли стартова ціна лота була 3,1 млрд грн.

До складу лота включено права вимоги за кредитними договорами, дебіторську заборгованість та об’єкти нерухомості, зокрема торговельно-розважальний центр “Магеллан” (Київ, пр. ак. Глушкова, 13-Б, загальна площа 28,5 тис. кв. м) і майновий комплекс площею 13 тис. кв. м у с. Крупець Хмельницької області.

Як повідомлялося, Національний банк України 25 лютого 2022 року відкликав банківську ліцензію та ліквідував банки, які перебувають під контролем Російської Федерації: АТ “Міжнародний резервний банк” (раніше – Ощадбанк) і “Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк” (ПАТ “Промінвестбанк”), що на 99,77% належить ПАТ “Ощадбанк Росії” та Державній корпорації розвитку “ВЕБ.РФ”.

ТРЦ “Магеллан” раніше входив до числа активів групи “Край” бізнесмена Анатолія Юркевича. У середині вересня 2017 року АМКУ надав дозвіл ПАТ “Сбербанк” (Київ) придбати активи ДП “Край Проперті” у вигляді цілісного майнового комплексу ТРЦ.

Торги відбудуться за англійською моделлю аукціону 8 червня.

Кошти, виручені від продажу активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами АТ “МР БАНК”.Related Post