У Деснянському районі Києва демонтували торгівельні площі, власники яких не мали відповідних дозволів, які розташовувалися в підземному пішохідному переході на проспекті Маяковського, 26, біля ТЦ «Маяк».

Таку інформацію опублікував у Facebook очільник Деснянської РДА Геннадій Заболотний, передає 6 липня Вечірній Київ.

Він наголосив, що співробітники комунальних служб одразу прибирають сміття від знесення нелегальних МАФів.

За його словами, територія переходу має бути підземною та безпечною для пішоходів.

“Ми продовжуємо повсякчасну роботу у цьому напрямку, доки не видворимо стихійну торгівлю з території Деснянського району, адже – це наш спільний дім, в якому повинно бути затишно та комфортно усім мешканцям.”, – розповів він.

Як видно на опублікованих кадрах, у вказаному підземному переході були розміщені МАФи та стихійні торгівельні площі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/5b3f1bba84368-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/5b3f1bba84368-707x400-150x150.jpgКиївTimeДеснянський районКиївСуспільствоДеснянська РДА,Знесення МАФів,Київ,Стихійна торгівляУ Деснянському районі Києва демонтували торгівельні площі, власники яких не мали відповідних дозволів, які розташовувалися в підземному пішохідному переході на проспекті Маяковського, 26, біля ТЦ «Маяк». Таку інформацію опублікував у Facebook очільник Деснянської РДА Геннадій Заболотний, передає 6 липня Вечірній Київ. Він наголосив, що співробітники комунальних служб одразу прибирають сміття від знесення нелегальних...| Київської області та України | Kiev Time