Підприємців заздалегідь попередили про знесення МАФів.

МАФи у підземному переході під Майданом Незалежності збираються демонтувати, через що власники торговельних точок спішно прибира.ть своє майно. Про це в Facebook повідомляє спільнота “Типовий Київ”.

“В підземному переході на Майдані Незалежності власники кіосків збирають свої речі і товари. Підприємці зазначили, що їх попередили про знесення торговельних точок, тому вони намагаються вберегти своє майно”, – зазначають у спільноті.

В той же час, в Департаменті міського благоустрою КМДА підтвердили намір найближчим часом демонтувати 121 ролет у підземному переході під Майданом Незалежності. Про це в коментарі виданню УНІАН повідомив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій.

“Будуть демонтовані всі тимчасові споруди на Майдані, оскільки в них відсутні правові підстави, в них відсутня дозвільна документація…Оскільки там цілі ролетні ряди, розділити їх на окремі споруди пробламатично, то ми описували рядами… Попередньо це 121 ролет”, – зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Київраді заявили про кампанію щодо знесення МАФів у підземних переходах столиці, оскільки інвестори, яким для забудови було тимчасово передано підземні переходи, не дотримали умов договору, а сам строк укладених договорів добіг кінця.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/7486558.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/7486558-150x150.jpgYuliyaВладаКиївСуспільствоДепартамент міського благоустрою КМДА,Майдан Незалежності,мафи,підземний перехід,Тарас ПанчійПідприємців заздалегідь попередили про знесення МАФів. МАФи у підземному переході під Майданом Незалежності збираються демонтувати, через що власники торговельних точок спішно прибира.ть своє майно. Про це в Facebook повідомляє спільнота 'Типовий Київ'. 'В підземному переході на Майдані Незалежності власники кіосків збирають свої речі і товари. Підприємці зазначили, що їх попередили про...| Київської області та України | Kiev Time