У ході проведення обшуків вилучено 90 тисяч пігулок із надписом «метандієнон», лікарські флакони та ампули. За вчинений злочин чоловіку загрожує до десяти років позбавлення волі. Повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

У ході реалізації оперативної інформації щодо незаконного збуту сильнодіючих лікарських засобів на території України та за її межами слідчі Подільського управління поліції спільно із працівниками Служби безпеки України та департаментом кіберполіції затримали чоловіка. Працівники поліції провели оперативну закупку та задокументували незаконні дії правопорушника.

У Києві фармацевт через мережу Інтернет налагодив незаконний збут сильнодіючих лікарських засобів

Як повідомив начальник Подільського управління поліції Владислав Іщенко, чоловік через мережу Інтернет налагодив збут сильнодіючих лікарських засобів, обіг яких заборонений для вільного доступу. У житлових приміщеннях фігуранта провели обшуки, де вилучили 90 тисяч пігулок, лікарські флакони та близько 150 ампул. Вилучені речові докази направили на експертизу.

У Києві фармацевт через мережу Інтернет налагодив незаконний збут сильнодіючих лікарських засобів

За даним фактом слідчим відділом Подільського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 321 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання до десяти років позбавлення волі.

У Києві фармацевт через мережу Інтернет налагодив незаконний збут сильнодіючих лікарських засобів
Організатора – 37-річного мешканця Миколаївщини – затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Проводяться оперативно-розшукові заходи, спрямовані на встановлення його можливих спільників.

“Вечірній Київ”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-farmatsevt-cherez-merezhu-Internet-nalagodyv-nezakonnyj-zbut-sylnodiyuchyh-likarskyh-zasobiv-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-farmatsevt-cherez-merezhu-Internet-nalagodyv-nezakonnyj-zbut-sylnodiyuchyh-likarskyh-zasobiv-1-150x150.jpgKievTimeКиївКриміналлікарські засоби,незаконний збут,фармацевтУ ході проведення обшуків вилучено 90 тисяч пігулок із надписом «метандієнон», лікарські флакони та ампули. За вчинений злочин чоловіку загрожує до десяти років позбавлення волі. Повідомляє Відділ комунікації поліції Києва. У ході реалізації оперативної інформації щодо незаконного збуту сильнодіючих лікарських засобів на території України та за її межами слідчі Подільського...| Київської області та України | Kiev Time