У ніч проти 23 червня із 00:30 до 05:30 у зв’язку із заміною контактного проводу на Повітрофлотському шляхопроводі вносяться зміни у рух тролейбусів маршруту № 92Н.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

На вказаний період рух тролейбусів № 92Н організовано трасою:

  • «Проспект Свободи» до проспекту Повітрофлотського за власною трасою, далі проспект Перемоги – бульвар Тараса Шевченка – ст. м. «Площа Льва Толстого» – вулиця Льва Толстого – вулиця Володимирська – бульвар Тараса Шевченка – проспект Перемоги – далі за власною трасою.

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-zv-yazku-z-remontom-mostu-nichnyj-trolejbus-zminyt-marshrut.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-zv-yazku-z-remontom-mostu-nichnyj-trolejbus-zminyt-marshrut-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствозміна маршруту,Київ,нічний тролейбусУ ніч проти 23 червня із 00:30 до 05:30 у зв’язку із заміною контактного проводу на Повітрофлотському шляхопроводі вносяться зміни у рух тролейбусів маршруту № 92Н. Про це повідомляє прес-служба КМДА. На вказаний період рух тролейбусів № 92Н організовано трасою: «Проспект Свободи» до проспекту Повітрофлотського за власною трасою, далі проспект Перемоги – бульвар Тараса Шевченка – ст....| Київської області та України | Kiev Time