В ніч проти 15 червня тролейбус 92Н змінить рух через заміну контактної мережі на Повітрофлотському шляхопроводі. Про це повідомляє прес-служба КП «Київпастранс».

З 00:30 до 05:30 рух буде організовано по трасі:

  • від просп. Свободи до просп. Повітрофлотського за діючою трасою, далі – проспект Перемоги – бульвар Тараса Шевченка – ст. м. Площа Льва Толстого – вулиця Льва Толстого – вулиця Володимирська – бульвар Тараса Шевченка – проспект Перемоги – далі за діючою трасою.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-stolytsi-nichnyj-trolejbus-zminyt-marshrut.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-stolytsi-nichnyj-trolejbus-zminyt-marshrut-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствомаршрут,нічний тролейбусВ ніч проти 15 червня тролейбус 92Н змінить рух через заміну контактної мережі на Повітрофлотському шляхопроводі. Про це повідомляє прес-служба КП «Київпастранс». З 00:30 до 05:30 рух буде організовано по трасі: від просп. Свободи до просп. Повітрофлотського за діючою трасою, далі – проспект Перемоги – бульвар Тараса Шевченка – ст....| Київської області та України | Kiev Time