У Києві, на вулиці Констянтинівській, 63/12, до перехожого, котрий розмовляв по телефону, зненацька підійшов невідомий, вдарив у ніс, викрав телефон Huawei та побіг у невідомому напрямку. Очевидці події одразу зателефонували 102.

Про це повідомляє сьогодні, 18 червня, Київ Оперативний.

“Відпрацьовуючи даний виклик та патрулюючи територію, наряд патрульної поліції помітив схожого за прикметами чоловіка, який сидів на лавочці. Коли патрульні наблизились до нього, він дістав з карману телефон та поклав поруч із собою і зробив вигляд, ніби він не має відношення до цього пристрою.
Потерпілий та свідки події опізнали грабіжника. Слідчо-оперативна група оформила дану подію, нападник перевіряється на причетність інших, аналогічних злочинів.”, – йдеться у повідомленні.
https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/vulytsi-Konstyantynivskij-6312-nichogo-ne-pidozryuyuchy-jshov-sobi-cholovyaga-ta-govoryv-po-mobilno-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/vulytsi-Konstyantynivskij-6312-nichogo-ne-pidozryuyuchy-jshov-sobi-cholovyaga-ta-govoryv-po-mobilno-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналСуспільствограбіж,зловмисник,Київ,ПоліціяУ Києві, на вулиці Констянтинівській, 63/12, до перехожого, котрий розмовляв по телефону, зненацька підійшов невідомий, вдарив у ніс, викрав телефон Huawei та побіг у невідомому напрямку. Очевидці події одразу зателефонували 102. Про це повідомляє сьогодні, 18 червня, Київ Оперативний. 'Відпрацьовуючи даний виклик та патрулюючи територію, наряд патрульної поліції помітив схожого за прикметами чоловіка,...| Київської області та України | Kiev Time