Суд виніс рішення у справі про викрадення з візочка з території дитячого садка в Оболонському районі Києва двомісячного немовляти в жовтні минулого року.

21-річна Даяна Шаль, яка скоїла злочин, визнана винною. Про це в середу, 20 червня, повідомляє столична прокуратура у Facebook.

Під час судового розгляду обвинувачена повністю визнала свою провину в скоєнні злочину і просила суд звільнити її від відбування покарання зі встановленням випробувального терміну.
Державний обвинувач, враховуючи обставини справи, тяжкість вчиненого злочину, передбаченого ч.2 ст.146 КК України, а також особу обвинуваченої, просив суд призначити їй покарання у вигляді реального позбавлення волі строком на два роки.
Суд першої інстанції виніс рішення, яким засудив зловмисницю до обмеження волі строком на два роки.
Нагадаємо, 20 жовтня 2017 року з дитячого садка №606 на Оболоні вкрали немовля. Батько прийшов разом із двомісячною дитиною в садок забрати старшу дочку. Він залишив візочок з дівчинкою під сходами на першому поверсі, а сам пішов у групу. Коли ж через кілька хвилин повернувся, виявив порожній візочок.


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/2164327-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/2164327-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналСуспільствовикрадення немовляти,вирок,Київ,прокуратура,судСуд виніс рішення у справі про викрадення з візочка з території дитячого садка в Оболонському районі Києва двомісячного немовляти в жовтні минулого року. 21-річна Даяна Шаль, яка скоїла злочин, визнана винною. Про це в середу, 20 червня, повідомляє столична прокуратура у Facebook. Під час судового розгляду обвинувачена повністю визнала свою провину в скоєнні...| Київської області та України | Kiev Time