Зловмисник розбив декілька автівок, а з останньої викрав буксирувальний трос. Під час судового засідання обвинувачуваний повністю визнав свою провину та розкаявся у скоєнні злочину.

Повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

Отримавши інформацію про вчинення крадіжки з авто, правоохоронці Печерського управління поліції неподалік місця скоєння злочину затримали підозрілого чоловіка.

На вулиці Староноводницькій за допомогою шматка асфальтного покриття правопорушник розбив скло у декількох автомобілях, в одному з яких викрав буксирувальний трос. Правоохоронці встановили особу зловмисника, це – уродженець Волинської області, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів.

Вироком Печерського районного суду у місті Києві зловмисника за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.162 (Порушення недоторканності житла) та ч.2 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, засудили до одного року і шість місяців ув’язнення.

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/5afaa80f6911f.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/5afaa80f6911f-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналПечерський районавто,Київ,крадіжка,ПоліціяЗловмисник розбив декілька автівок, а з останньої викрав буксирувальний трос. Під час судового засідання обвинувачуваний повністю визнав свою провину та розкаявся у скоєнні злочину. Повідомляє Відділ комунікації поліції Києва. Отримавши інформацію про вчинення крадіжки з авто, правоохоронці Печерського управління поліції неподалік місця скоєння злочину затримали підозрілого чоловіка. На вулиці Староноводницькій за допомогою шматка...| Київської області та України | Kiev Time