У Києві, на проспекті Правди, два недолугих грабіжники вирішили забрати сумку в чоловіка, вдаривши його та погрожуючи ножем.

Повідомляє 17 червня Київ Оперативний

У сумці знаходилися лише документи, старенький телефон Nokia та невелика сума грошей. За наявними прикметами, через 7 хвилин після вчинення злочину, грабіжники були затримані завдяки сумісним зусиллям патрульної поліції та слідчо-оперативної групи Подільського району.

Більш детально про спілкування потерпілого із грабіжниками ви можете побачити на відео.

Відео: https://youtu.be/JhS_kOsQWzY

https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/sho-tsennoye-v-sumkye-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/sho-tsennoye-v-sumkye-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналПодільський районСуспільствограбіж,Київ,ПоліціяУ Києві, на проспекті Правди, два недолугих грабіжники вирішили забрати сумку в чоловіка, вдаривши його та погрожуючи ножем. Повідомляє 17 червня Київ Оперативний У сумці знаходилися лише документи, старенький телефон Nokia та невелика сума грошей. За наявними прикметами, через 7 хвилин після вчинення злочину, грабіжники були затримані завдяки сумісним зусиллям патрульної поліції та...| Київської області та України | Kiev Time