Чт. Тра 23rd, 2024

У Києві уламки ракет впали в кількох районах

У Києві зафіксовано падіння уламків в кількох районах, за попередньою інформацією, є загорання житлової багатоповерхівки та поранені.

КМВА повідомляє, що в Святошинському та Подільському районах зафіксовано, за попередньою інформацією, падіння уламків.  З’ясовується інформація щодо можливих руйнувань. Попередньо, є загоряння житлового багатоповерхового будинку.

Мер Віталій Кличко додав, що в Подільському районі палає складське приміщення. Всі служби на місці.

КМВА підтвердила загорання на території складських приміщень в Подільському районі. Попередньо, є поранені. Інформація уточняються. Екстрені служби слідують на місце виклику.

Кличко повідомив, що є 5 постраждалих у столиці. У Подільському районі двом чоловікам медики надали допомогу на місці. Одного постраждалого госпіталізували в Святошинському районі та двох – у Шевченківськом.

Також вибухом пошкоджена будівля станції метро “Лукʼянівська”. Станція працює як укриття. Поїзди прослідують станцію без зупинки.

В Дарницькому районі є пошкодження житлового будинку. Попередньо, без потерпілих та загоряння. В Подільському районі є руйнування на території нежитлової забудови. Інформація щодо потерпілих уточнюється.

Фото: glavnoe.in.ua.Related Post