Українські оператори мобільного зв’язку повідомили, що вже за рік в Київському метрополітені може з’явитися якісний інтернет, і вже невдовзі збираються шукати підрядника для будівництва мережі 3G і 4G.

Українські оператори мобільного зв’язку готують тендер по пошуку нового підрядника для будівництва спільних мереж 3G/4G в метро столиці. Є вірогідність, що він відбудеться в першому кварталі 2018 року. Про це повідомляє видання LIGA.net.

За інформацією видання, оператори визначилися з вимогами до підрядника – це має бути компанія, яка надасть послуги “під ключ”, та в майбутньому візьме на себе обслуговування інфраструктури. Наразі операторам мобільного зв’язку потрібно домовитися про технічні вимоги до проекту, оскільки всі три оператори працюють з різними постачальниками обладнання. Щодо договору аренди з міською владою Києва, то він, фактично, вже є.

Повідомляється, що стандарт 4G буде використовуватися для передачі даних, а 3G – для передачі даних і голосового зв’язку. Загальна вартість проекту встановлення в метро 3G/4G-обладнання може становити близько 300 мільйонів гривень.

Орієнтовно, 3G і 4G може з’явитися в столичному метро приблизно за рік після проведення тендеру.

Зараз Київському метрополітені мобільний зв’язок з доступом в інтернет GPRS є на 40 станціях из 52. Як повідомили в компанії “Київстар”, до кінця поточного року мобільний інтернет 2G з’явиться на станціях Осокорки, Позняки, Харківська, Вирлиця, Голосіївская та Васильківська. Станції Бориспільску, Червоний Хутір, Виставковий центр, Іпподром, Дорогожичі и Сирець оператори сподіваються покрити в першому кварталі 2018 рокуhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/46278-1_large.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/46278-1_large-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільство3G,4G,Київський метрополітенУкраїнські оператори мобільного зв'язку повідомили, що вже за рік в Київському метрополітені може з'явитися якісний інтернет, і вже невдовзі збираються шукати підрядника для будівництва мережі 3G і 4G. Українські оператори мобільного зв'язку готують тендер по пошуку нового підрядника для будівництва спільних мереж 3G/4G в метро столиці. Є вірогідність, що він відбудеться в...| Київської області та України | Kiev Time