15-річний хлопець невдало перестрибнув огорожу і помер від отриманих травм.

У п’ятницю, 10 листопада, у Києві на вулиці Метробудівській помер 15-річний хлопець. Як повідомили  у прес-службі поліції Києва, юнак впав на землю та отримав травму голови при спробі перелізти через металевий паркан.

Приятелі потерпілого розповіли, що вони разом гуляли на вулиці, а потім хлопець перестрибнув через металеву огорожу одного із закладів, впав і втратив свідомість. Друзі викликали на місце фатальної пригоди швидку медичну допомогу, але медики, провівши комплекс реанімаційних дій, не змогли повернути хлопця до життя і повідомили про те, що сталося, столичну поліцію.

Наразі відомо, що правоохоронці встановлюють всі обставини інциденту та відкрили кримінальне провадження за статтею “Умисне вбивство”.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що мешканець Дніпровського району столиці загинув у власній квартирі від вибуху бойової гранати, яку він спробував розібрати.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/thumb_115039_news_m.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/thumb_115039_news_m-150x150.jpegYuliyaКриміналзагинув підліток,поліція Києва  15-річний хлопець невдало перестрибнув огорожу і помер від отриманих травм. У п’ятницю, 10 листопада, у Києві на вулиці Метробудівській помер 15-річний хлопець. Як повідомили  у прес-службі поліції Києва, юнак впав на землю та отримав травму голови при спробі перелізти через металевий паркан. Приятелі потерпілого розповіли, що вони разом гуляли на вулиці, а...| Київської області та України | Kiev Time