Напередодні Великодня у Одесі спецслужбою було вилучено значну кількість вогнепальної зброї та набоїв.

Про це повідомляє відділ комунікацій Одеського главку Нацполіції.

“Під час масштабної превентивної операції з вилучення із обігу незаконної зброї та набоїв, у якій було задіяно майже дві сотні співробітників, вилучено в ході дев’яти обшуків пістолет Макарова, два пістолети Вальтер, снайперську гвинтівку Мосіна, пістолет-кулемет, карабін «Зброяр зет-10», понад тисячу патронів різного калібру та заготовки для виготовлення кустарної вогнепальної зброї”, – зазначили в поліції.

За оперативною інформацією спецслужби, вилучені засоби ураження могли бути використані для здійснення провокацій у місцях масового скупчення людей.

Правоохоронці продовжують комплекс заходів із виявлення зброї та боєприпасів, зокрема ввезених на Одещину контрабандою та з району проведення антитерористичної операції.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/630_360_1523097629-1591.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/630_360_1523097629-1591-150x150.jpgKiev-TimeКриміналзброя,ОдесаНапередодні Великодня у Одесі спецслужбою було вилучено значну кількість вогнепальної зброї та набоїв. Про це повідомляє відділ комунікацій Одеського главку Нацполіції. 'Під час масштабної превентивної операції з вилучення із обігу незаконної зброї та набоїв, у якій було задіяно майже дві сотні співробітників, вилучено в ході дев'яти обшуків пістолет Макарова, два пістолети Вальтер, снайперську гвинтівку Мосіна,...| Київської області та України | Kiev Time