Пт. Тра 17th, 2024

Модульні гарнітури – це тренд останніх років, який дає змогу створити саме такий простір кухні, який ви бажаєте. Це стосується типу та кількості шафок, робочих поверхонь, тумб тощо. Таке рішення дуже комфортне для тих, кому не до вподоби стандартні меблі, але при цьому вони не готові платити більше за індивідуальне виготовлення та очікувати його.

Ключові особливості меблевого конструктора

Модульні кухні дуже часто називають саме конструкторами, адже з окремих частин можна скомпонувати той гарнітур, який ви хочете. Крім того, такі меблі мають наступні переваги:

  • великий вибір модулів. Це стосується розмірів, конфігурацій та навіть дизайну. Для створення гармонічного інтер’єру варто надати перевагу компонентам кухні з однієї колекції;
  • просте проєктування. Для зручного встановлення меблів можна використовувати найпростіші програми візуалізації. Ви матимете всі розміри, залишиться лише скомпонувати їх в один гарнітур, який зручно розміститься на вашій кухні;
  • варіанти виконання модулів. Є стандартні, а знайдуться й для вбудованої техніки;
  • швидке отримання. Окремі модулі кухні такого типу вже готові до відправлення, тому отримуєте індивідуальний (власний) дизайн, до того ж не знадобиться чекати, поки меблі виготовлять;
  • проста збірка. Модулі доволі компактні, тому зібрати їх ічастин – не проблема, навіть якщо у вас мінімальний у цьому досвід або ж його зовсім немає.

Вибрати стильні та функціональні модульні кухні зможете в онлайн-гіпермаркеті меблів «Дубок» https://www.dybok.com.ua/. Тут представлений великий вибір продукції відмінної якості за дуже доступними цінами.

Як вибрати модульну кухню: корисні поради

Вже зрозуміло, що модульна кухня – це чудова ідея, однак відчуєте всі її переваги лише за умови, що зможете її правильно вибрати. Насамперед варто визначитися з розміром простору, який будуть займати елементи гарнітура. Потрібно збирати такий, що враховує архітектурні особливості вашого приміщення та тип, кількість побутових приладів, якими користуєтесь. Всі їх треба розмістити в такий спосіб, щоб це відповідало технічним вимогам та забезпечувало зручне користування.

Далі необхідно визначитися з формою. Оскільки модульна кухня – це гнучке рішення, то можете скомпонувати як прямий, так і кутовий гарнітур, навіть дворядний чи острівний – все у ваших руках. Крім того, враховуйте наявний простір.

Наступний момент – тип та конфігурація модулів. Потрібні насамперед нижні тумби, адже на них лягає стільниця. Верхні шафи інколи зовсім не використовуються, але зазвичай вони присутні. Модульні гарнітури не передбачають обов’язкового симетричного розміщення «верху» та «низу», тому вибирайте саме ту конфігурацію, яка до вподоби вам. Головне – розрахувати необхідний простір для розміщення всього потрібного.

Далі – про матеріали. Корпус сучасних кухонних меблів виготовляється з ЛДСП, а фасади та стільниця – з МДФ. Причому саме останні елементи одразу впадають в очі та мають найбільше навантаження, тому їх варто вибирати особливо ретельно. Це стосується як надійності матеріалу, так і дизайну. Що стосується МДФ, це ідеальний варіант, адже він витримує перепади температури, не розшаровується від підвищеної вологості. Крім того, варіантів дизайну чимало, а це означає, що можна підібрати рішення, яке підійде саме для вашої кухні.

Дуже популярні сьогодні класичні меблі з характерною структурою дерева. Це варіант, як кажуть, на всі часи. Також останнім часом в тренді одноколірні монохромні фасади – глянцеві та матові. Вони виглядають стильно та сучасно, а ще дуже мінімалістично.



Related Post