Чт. Тра 23rd, 2024

5 основних критеріїв при виборі наркологічної клініки

В Україні існує безліч медичних центрів, які пропонують послуги з лікування залежності. Через це людям важко зробити вірний вибір, підібрати заклад, гарантуючий безпеку і високий результат. Багато хто побоюється, що про їх біду дізнаються на роботі, сусіди, знайомі. Тому намагаються самостійно впоратися з проблемою, шукають народні рецепти чи поради інтернету. Але це не є виходом – тільки професійний підхід гарантує надійність. Адомед https://adomed.org/ua/ – один із центрів, що має багатий досвід, пропонує безпечні методи та консультації досвідчених фахівців.

вибір клініки для лікування залежності

Перегляд усіх варіантів наркоклінік

Для того, щоб підібрати заклад, люди можуть шукати інформацію в інтернеті чи скористатися порадами знайомих.

При пошуку надійної клініки варто звертати увагу на такі важливі критерії:

  1. Клініка повинна мати ліцензію від міністерства охорони здоров’я України. Досить небезпечно довіряти життя та здоров’я людини закладам, працюючим без дозволу та контролю.
  2. Персонал повинен мати досвід, освіту. Бажано щоб лікарі підвищували кваліфікацію, слідкували за сучасними дослідженнями в сфері наркології, мали відповідні сертифікати.
  3. Треба ознайомитись з відгуками на сайті центру, на форумах, присвячених обговоренню даного питання, в гугл картах. При вивченні відгуків звертайте увагу на конкретну інформацію – скільки тривало лікування, які використовувались методи, від якого препарату була залежність. Якщо у відгуку тільки загальні емоційні фрази, скоріш за все це фейк.
  4. Віддайте перевагу клінікам, що забезпечують комплексний підхід, тобто працюють над полегшенням фізичного стану і забезпечують консультації лікарів-психотерапевтів.
  5. Також слід звернути увагу на умови. Пацієнту повинно бути зручно, він має бути впевненим, що його оточують люди, які розуміють його труднощі і бажають надати допомогу.

Треба усвідомлювати, що реабілітація потребує часу (від шести до дванадцяти місяців). Якщо вам пропонують миттєвий результат, краще уникати таких спеціалістів.

5 основних критеріїв при виборі наркологічної клініки

Фінальний вибір клініки для лікування залежності

Для того щоб остаточно обрати медичний центр або клініку, треба приїхати і подивитись на все власними очима. Ви можете поспілкуватись з адміністрацією, поговорити з головним лікарем, лікарем-наркологом, спитати про особливості методів. Ставте більше запитань. Якщо щось насторожує, уточнюйте. Сумлінний персонал нічого не буде приховувати. Якщо є така можливість, відвідуйте групи співзалежних, чиї близькі перебувають на лікуванні. Дійсно надійна клініка ніколи не буде перешкоджати цьому. Також не слід довіряти установам, які не дають родичам інформацію про хід лікування, використовують при спілкуванні малозрозумілі терміни. Треба приділити вибору спеціалістів достатньо уваги, адже від цього залежить те, наскільки надійним буде результат.Related Post