Пн. Тра 27th, 2024
Інтернет-магазин секс-іграшок АмурІнтернет-магазин секс-іграшок Амур

Хтось за природність, а хтось – за задоволення, і інтимні іграшки потрібні саме для отримання останнього. Інтернет-магазин секс-іграшок “Амур” https://amur.com.ua/ua/shop/category/bdsm – найкраще місце для придбання товарів сексуального характеру.

Для кого створені секс-іграшки

Існує думка, що секс-іграшки купують лише самотні люди. Насправді, це зовсім не так. Подібними виробами користуються і сімейні пари, які хочуть додати пікантності у свої сексуальні стосунки та урізноманітнити їх. Завдяки цьому пари не розпадаються, а навпаки, зміцнюють свої стосунки.
Також такі іграшки підійдуть любителям гострих відчуттів та тим, хто любить експериментувати у сексі.
Інтимні іграшки можуть бути призначені для одиночного та спільного використання – в будь-якому випадку, це чудовий спосіб отримати задоволення.

Інтернет-магазин секс-іграшок Амур
Інтимне життя

Секс-шоп “Амур”: найпривабливіші інструменти для сексуальних забав

Інтернет-магазин секс-іграшок “Амур” https://amur.com.ua/ua/shop/category/bdsm/kliapy – це місце, де дорослі іграшки з нетерпінням чекають на своїх господарів. Тут завжди в наявності велика кількість якісних інтим-товарів, що давно полюбилися в усьому світі. А саме:

 • вібратори та фалоімітатори;
 • вагінальні кульки;
 • чоловічі та жіночі страпони;
 • секс-ляльки;
 • еротична білизна;
 • масажні свічки;
 • лубриканти та смазки;
 • секс прикол-подарунки (наприклад, їстівна білизна, ігрові кульки та фартухи);
 • інструменти для садо-мазо (наприклад, кляпи та наручники);
 • багато іншого.

Асортимент постійно оновлюється та поповнюється цікавими товарами високої якості.

Товари для БДСМ

В магазині представлено багато інструментів, які використовуються при БДСМ https://amur.com.ua/ua/shop/category/bdsm/nabory-igrushek-bdsm. Але спочатку детальніше про цей різновид сексуальних стосунків.

БДСМ — це абревіатура, що означає “БД” (бондаж і дисципліна) та “СМ” (садизм і мазохізм). Це широкий термін, який використовується для опису різноманітних сексуальних практик і стосунків, що включають елементи домінування, підкорення, затримки, покарання та інші форми ролевого поведінки.

Основні компоненти БДСМ:

 1. Бондаж і дисципліна (БД): Це включає в себе використання обмежень (бондаж) та встановлення правил і обмежень (дисципліна) для одного чи обох партнерів.
 2. Садизм і мазохізм (СМ): Садизм включає отримання задоволення від завдачі болю чи страждань іншій особі, тоді як мазохізм передбачає отримання задоволення від власного страждання чи підкорення.

Всі практики БДСМ повинні ґрунтуватися на згоді, довірі та безпеці усіх учасників. Багато людей виявляють інтерес до БДСМ, і це може бути частиною їхньої сексуальної та емоційної самоідентифікації.

Інтернет-магазин секс-іграшок “Амур” пропонує різноманітні маски, кляпи, батоги, наручники, білизну та костюми, нашийники, пояси вірності, фіксатори та інші аксесуари. Ці іграшки допоможуть вам зробити рольові ігри більш реалістичними та яскравими. Справжній рай для любителів садо-мазо!

Переваги секс-шопу “Амур”

Обрати “Амур” – означає обрати високу якість товару та гідний сервіс. Що саме пропонує інтернет-магазин?

 • Якість. Висока якість секс іграшок, білизни, інтим-косметики як в економ, так і в преміум сегменті.
 • Зручність. Можливість придбати товар не виходячи з дому. Швидка доставка у ваше місто.
 • Адекватні ціни. Іграшки для будь-якого бюджету. Асортимент іграшок, білизни, косметики та БДСМ у найширшому ціновому діапазоні.
 • Широкий вибір. Магазин пропонує дійсно вражаючий асортимент товару на будь-який смак!

«Інтимність має бути конфіденційною» – один із постулатів компанії. Тому пакуванню товарів приділяється особлива увага.

Інтернет-магазин секс-іграшок “Амур” – це чудовий вибір для того, щоб  привнести щось нове та дивовижне у ваше сексуальне життя!Related Post