Чт. Чер 13th, 2024

Вже працює в тестовому режимі: Rozetka відкриває інтернет-магазин у Польщі

Бер6,2023 #Польща #розетка

Найбільший український онлайн-ритейлер тепер у Польщі. Наразі сайт (rozetka.pl) працює в тестовому режимі, а замовляти та купувати товари на ньому можна з доставкою по всій Польщі. Сайт доступний двома мовами: польською та українською.

Наразі в асортименті розетки у Польщі вже є наступні категорії: побутова техніка, одяг та взуття, електроніка, дитячі товари, зоотовари, інструменти, товари для дому та інше. Вибір товарів та їх кількість на сайті стримко збільшується.
«Rozetka почала працювати у Польщі. Поки що в тестовому режимі: перевіряємо усі процеси, наповнюємо асортиментом сайт, налагоджуємо усі логістичні ланки. Розраховуємо, як на велику українську аудиторію (понад 2 млн українців проживають у Польщі), так і на місцеву», — говорить співзасновник Rozetka Владислав Чечоткін.

Розрахуватися можна карткою онлайн або при отриманні замовлення. Доставка здійснюється до поштоматів або кур’єром на вказану адресу по всій Польщі. На сайті активно додаються нові сервіси та можливості.Related Post