Анонсована вартість квитка в Неаполь або Мілан – від 39 до 187 євро і перший рейс вже в грудні.

Лоукост-авіакомпанія Ernest Airlines, яка здійснює авіарейси з України в Італію з жовтня (щоправда, донедавна – тільки з львівського аеропорту) презентувала нові напрямки польотів з аеропорту “Київ”.

Зокрема, якщо зі львівського аеропорту можно було вилетіти до Венеції, то з Києва можна буде подорожувати до Мілану та Неаполю.

“Поява нової авіакомпанії в Україні – результат попиту на європейські країни серед українських туристів, серед яких Італія завжди була на піку. Венеція і Мілан, поки пріоритетні напрямки”, – йдеться у повідомленні авіакомпанії.

 

На сайті лоукостера (у якого, до речі, є україномовна версія) вже з’явилася можливість бронювати квитки з 9 грудня. Відомо, що рейси у вказані міста здійснюватимуться по вівторках, п’ятницях та неділях.

Авіакомпанія Ernest Airlines була заснована у 2016 році, в її парку два нові Airbus 319 і 320 на 140 і 180 пасажирських місць. Але вже влітку 2018 року бортів буде шість.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в аеропорту “Київ” запровадили електронну систему зчитування посадкових талонів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/fly-ernesta319.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/fly-ernesta319-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоErnest Airlines,Аеропорт Київ,лоукостерАнонсована вартість квитка в Неаполь або Мілан - від 39 до 187 євро і перший рейс вже в грудні. Лоукост-авіакомпанія Ernest Airlines, яка здійснює авіарейси з України в Італію з жовтня (щоправда, донедавна - тільки з львівського аеропорту) презентувала нові напрямки польотів з аеропорту 'Київ'. Зокрема, якщо зі львівського аеропорту можно...| Київської області та України | Kiev Time