Фото: ЕРА

Depo.ua продовжує відслідковувати перемоги нашої армії. Цього тижня Збройні сили України разом зі спецслужбами можуть записати собі в актив наступні звитяги:

Втрати бойовиків “Л-ДНР”

Майже щодня протягом тижня на прицільні обстріли російських бойовиків українські захисники надавали адекватну відповідь.

Упродовж тижня 6 російських найманців вибули з лав у якості “200-х” (тобто, були ліквідовані) і ще 6 стали “300-ми” (тобто, отримали поранення і потрапили до шпиталів).

Зокрема, 7 червня втрати російсько-окупаційних військ склали 2 бойовика, обидва “300-ті”: 1 – 11 омсп 1 АК (так звана “армія “ДНР”), 1 – 1 омсбр 1 АК (так звана “армія “ДНР”).

8 червня втрати російсько-окупаційних військ склали 4 особи. З них 2 безповоротних – обидва зі 100 омсбр 1 АК (так звана “армія “ДНР”). 2 бойовики стали “300-ми” – зі 100 омсбр 1 АК (так звана “армія “ДНР”) і 7 омсбр 2 АК (так звана “армія “ЛНР”).

10 червня втрати російсько-окупаційних військ склали 3 особи. З них 1 безповоротний – 9  омсп 1 АК (так звана “армія “ДНР”). Ще 2 санітарних – обидва з 9 омсп 1 АК (так звана “армія “ДНР”).

11 червня втрати російсько-окупаційних військ склали 3 особи. Всі безповоротні: 1 – зі складу 2 омсбр 2 АК (так звана “армія “ЛНР”), 2 – зі складу 4 омсбр 2 АК (так звана “армія “ЛНР”).

Підтримка України у світі

11 червня Верхня палата парламенту Чеської Республіки виступила на підтримку України та засудила російську агресію проти нашої держави.

Чеські парламентарі більшістю голосів ухвалили постанову “Щодо актуальної ситуації на території суверенної держави Україна, окупованої військами Російської Федерації”. Проти постанови не проголосував жодний сенатор.

В ухваленому документі Сенат:

– закликав негайно звільнити всіх українських громадян, які незаконно утримуються та ув’язнені на території Кримського півострова та на Росії;

– виступив із вимогою до Росії невідкладно припинити бойові дії та порушення прав людини у Криму й на окупованих територіях східної України;

– констатував, що російські посадові особи, які причетні до військових злочинів проти України, постануть перед міжнародним кримінальним судом;

– підтримав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України у її міжнародно визнаних кордонах.

11 червня Пентагон затвердив пакет допомоги Україні розміром 150 млн доларів.

Міністерство оборони США затвердило другу частину без пекової допомоги для України. Загальний фінансовий об’єм цієї допомоги складає 150 млн доларів.

Викриття та затримання бойовиків “Л-ДНР” і їхніх посіпак

9 червня Служба безпеки України припинила діяльність банди, яка легалізовувала терористів із “ДНР” в Україні.

Зловмисники підробляли документи для жителів ОРДЛО та окупованого Криму, зокрема, і для тих, хто брав участь у терористично-окупантській організації “ДНР”.

Банда, організована жителькою Дніпра, виготовляла цілий пакет документів для отримання офіційного статусу внутрішнього переселенця. Ці документи “клієнти”, серед яких були і фігуранти санкційних списків, передавали до міграційної служби, де потім отримували нові паспорти – як внутрішні, так і закордонні.

За час роботи угруповання воно допомогло легалізуватися двом десяткам осіб.

11 червня Контррозвідка СБУ викрила військовослужбовця ЗСУ, який шпигував на користь Росії.

Військовий був завербований “міністерством державної безпеки ДНР”мав збирати усю інформацію по одній із аеромобільних бригад ЗСУ, яка безе участь у Операції Об’єднаних сил.

Він також ініціативно висловлював готовність до проведення активних диверсійних актів проти українських військових. З цією метою військовослужбовець накопичував зброю та засоби ураження, які було виявлено та вилучено під час проведення санкціонованих обшуків.

Нова зброя “Укропів”

7 червня український розробник бронетехніки ДП “ХКБМ” презентував макет і концепт першої вітчизняної бойової машини піхоти – БМП-У.

Розробник заявляє, що екіпаж майбутньої БМП-У становитиме 3 особи (класична схема: механік-водій, навідник та командир), а також може брати десант у кількості до 8 бійців.

Бойова маса БМП-У з базовим рівнем захисту становитиме 25 тонн, а з додатковим захистом – до 30 тонн. У рух бойову машину приводитиме дизельний двигун потужністю 734 кінських сил через автоматичну коробку передач.

Читайте також: Дефіцитна бронетехніка: Якою буде перша українська БМП

11 червня в Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібром 12,7х108 мм.

Новий виробничий майданчик, на якому освоїли виготовлення – це Державне підприємство “Завод “Маяк”.

Кулемет КТ-12,7 є копією радянського великокаліберного кулемету НСВТ “Утёс”, що використовується для оснащення бронетехніки, а базовий варіант – НСВ “Утёс” для озброєння піхотних підрозділів.

11 червня Державний концерн “Укроборонпром” домовився про співпрацю із канадськими компаніями про будівництво патронного заводу в Україні.

Згідно з цією угодою, канадські компанії GL Munitions Inc. та Waterbury-Farrel мають побудувати в Україні патронний завод.

Цей проект покликаний розв’язати одну із головних проблем української оборонної промисловості – відсутність повноцінного патронного заводу.

Також 11 червня стало відомо, що на міжнародній виставці “Зброя та безпека-2021” представлять прототип бойової машини “Кевлар-Е”.

Розробники класифікують виріб як бойова гусенична плаваюча машина “Кевлар-Е”.

За інформацією розробників БМП “Кевлар-Е” здатна долати водні перешкоди та дозволяє вести стрільбу з місця, під час руху і на плаву, в умовах прямої оптичної видимості цілі при тумані, дощі, снігу, димових перешкодах у будь-який час доби і року. Дальність ураження – до 5000 метрів.

БМП “Кевлар-Е” виготовлена на шасі САУ 2С1 де замість башти зі 122-мм гарматою зроблена надбудова для збільшення висоти десантного відділення та встановлений бойовий модуль “Штурм”.

Екіпаж бойової машини складає три особи: командир машини, навідник і механік-водій. Також ця БМП може брати до 6 військовослужбовців десанту.

Отож, як бачимо, і цей тиждень виявився досить вдалим: як на полі бою, так і за його межами Україні вдалося здобути низку перемог, які ще на кілька кроків наблизили головну перемогу у війні з Росією.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/07/peremogi-tizhnya-v-oos-dopomoga-ssha-sh-st-dvohsotih-boyovik-v-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/07/peremogi-tizhnya-v-oos-dopomoga-ssha-sh-st-dvohsotih-boyovik-v-1-150x150.jpgadminСуспільствоФото: ЕРА Depo.ua продовжує відслідковувати перемоги нашої армії. Цього тижня Збройні сили України разом зі спецслужбами можуть записати собі в актив наступні звитяги: Втрати бойовиків 'Л-ДНР' Майже щодня протягом тижня на прицільні обстріли російських бойовиків українські захисники надавали адекватну відповідь. Упродовж тижня 6 російських найманців вибули з лав у якості '200-х' (тобто, були ліквідовані)...| Київської області та України | Kiev Time