Нд. Чер 16th, 2024

«Укрзалізниця» запускає додатковий поїзд зі Львова до Рахова у піковий час

УкрзалізницяУкрзалізниця

У піковий період «Укрзалізниця» запускає додатковий поїзд зі Львова до Рахова.

За даними компанії, регіональний рейс № 816 буде курсувати 29 грудня зі Львова о 15:22 і прибуде у Рахів о 21:19. Поїзд зупинятиметься на різних станціях, включаючи Івано-Франківськ, Яремче та Квасів. Пасажирам зручно пересідати на цей рейс з інших поїздів, що прибувають до Львова з різних міст України. Квитки на новий маршрут можна придбати в застосунку «Укрзалізниці», чат-ботах та в касах вокзалів.

Укрзалізниця

“Укрзалізниця” (Українська залізниця) є національним залізничним оператором та інфраструктурним підприємством в Україні. Це одне з найбільших підприємств, яке здійснює пасажирські та вантажні перевезення по залізницях країни.

Основні функції та характеристики “Укрзалізниці” включають:

  1. Пасажирські перевезення: Забезпечення регулярних та спеціальних пасажирських перевезень на залізничному транспорті в межах України та за її межами.
  2. Вантажні перевезення: Здійснення вантажних перевезень, включаючи вантажі різних типів та об’ємів.
  3. Інфраструктура: Управління та розвиток залізничної інфраструктури, такої як колії, станції, тунелі та інші об’єкти.
  4. Технічне обслуговування: Забезпечення технічного обслуговування та ремонту залізничного рухомого складу та інших технічних систем.
  5. Розвиток та модернізація: Участь в проектах розвитку та модернізації залізничної інфраструктури та парку рухомого складу.
  6. Співпраця з міжнародними партнерами: Укрзалізниця співпрацює з іншими залізничними операторами та міжнародними організаціями для поліпшення залізничних зв’язків та розвитку транскордонних перевезень.

“Укрзалізниця” є ключовим гравцем у транспортній системі України, важливим для економіки країни та забезпечення зручностей для пасажирів та вантажоотправників.Related Post