Востаннє Романа бачили увечері 11 лютого у військовому госпіталі на Печерську.

В Києві зник безвісти нещодавно звільнений з полону ветеран АТО Роман Савков. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила волонтер Вікторія Пашковська.

“Прохання до всіх, хто може надати інформацію щодо місця знаходження Савкова Романа 1989 р.н., який є пацієнтом Центрального військового госпіталю, телефонувати до чергового ВСП ЗСУ (044) 456-41-28 або 102”, – написала вона.

Жінка зазначила, що востаннє Романа Савкова бачили 11 лютого під час процедур у військовому госпіталі близько 18.00. Також відомо, що пізніше він був у Борисполі, звідки виїхав назад у військовий госпіталь на Печерськ орієнтовно о 21:30 11 лютого на таксі сірого кольору, але до госпіталю не повернувся.

“Близько 3 години ночі був в Вінницькій області в районі Шаргороду”, – зазначає Пашковська.

Всіх небайдужих людей просять звернути увагу на дану інформацію та максимально допомогти у розшуку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що солдата 92-ї бригади ЗСУ Романа Савкова було звільнено з полону бойовиків 24 січня 2017 року. Він потрапив в полон, будучи важко пораненим, тому одразу після звільнення був направлений на лікування у Київ.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/Savkov.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/Savkov-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїСуспільствоветерани АТО,пропала людина,розшук,Роман СавковВостаннє Романа бачили увечері 11 лютого у військовому госпіталі на Печерську. В Києві зник безвісти нещодавно звільнений з полону ветеран АТО Роман Савков. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила волонтер Вікторія Пашковська. 'Прохання до всіх, хто може надати інформацію щодо місця знаходження Савкова Романа 1989 р.н., який є пацієнтом...| Київської області та України | Kiev Time