Нд. Чер 23rd, 2024

Як FPV дрони змінюють стратегію та тактику воєнних дій

Лис15,2023 #FPV #FPV дрон #дрони
FPV дрони, дрон Камікадзе, дрон Бомбер, дрон РозвідникFPV дрони, дрон Камікадзе, дрон Бомбер, дрон Розвідник

FPV дрони є новою перспективною технологією, яка може докорінно змінити стратегію й тактику військових дій. Вони використовуються для розвідки, спостереження, завдання ударів та доставки боєприпасів і медикаментів. FPV камери дозволяють оператору БПЛА бачити зображення з камери в реальному часі. Оператор може об’єктивно оцінювати обстановку та приймати більш обґрунтовані рішення, максимально точно керуючи безпілотником, оскільки він бачить, як він рухається у просторі.

Вплив FPV дронів на стратегію та тактику військових дій реалізується за кількома основними напрямками:

  1. Підвищення ефективності розвідки та контролю ситуації на полі бою. FPV дрони можуть використовуватися для збору інформації про противника у важкодоступних місцях. Вони можуть літати над полем бою, над ворожими позиціями, над військовими таборами та складами у глибокому тилу противника чи навіть над кораблями. Це дозволяє військовим отримувати інформацію, яка раніше була недоступна.
  2. Поліпшення завдання ударів. FPV дрони – камікадзе можуть використовуватися для завдання ударів по противнику з високою точністю. Оператори FPV дронів можуть бачити об’єкт в режимі реального часу, що дозволяє їм точніше прицілюватися і бити навіть по цілях, що швидко рухаються. Купити легкий безпілотник камікадзе недорого можна у компанії BattleBorn.
  3. Коригування вогню. Перебуваючи на великій висоті, FPV дрон з сильною оптикою виявляє важливі цілі. Оператор передає інформацію артилерійським підрозділам, після чого відстежує результативність стрільби. Якщо потрібно, відразу вносяться поправки, поки цілі не будуть знищені.
  4. Доставка боєприпасів, медикаментів та їжі передовим частинам. У бойових умовах наземні лінії комунікації часто бувають перекриті, що змушує шукати альтернативні способи поповнення боєзапасу, медикаментів та продуктів харчування. Вантажний FPV дрон здатний брати на борт десятки кілограмів патронів, консервів та ліків, щоб швидко доставити їх бойовим підрозділам, які запросили допомоги.

Ефективність квадрокоптерів повною мірою доведена під час протистояння російському агресору. Десятки тисяч дронів fpv передані на передову, де допомагають бити ворогів. Щодня в інтернеті публікуються численні відео, що підтверджують несподівану міць цієї блискавичної зброї, здатної знищити бронетехніку та ракетні установки вартістю мільйони доларів. На цей час FPV дрони використовуються у багатьох країнах світу. Вони вже вплинули на стратегію і тактику військових дій. У майбутньому вплив FPV дронів на військові дії лише зростатиме.Related Post