Пт. Чер 21st, 2024

Ворожі БПЛА атакують Харків

БПЛАБПЛА

Вночі проти 3 листопада окупанти атакують Україну безпілотниками (БПЛА). Приблизно о 00:30 над Харковом пролунали 2 серії вибухів. Ймовірно, то була робота нашої протиповітряної оборони, яка збивала ворожі дрони.

Про це передає місцевий ТГ-канал і канал Повітряних сил Збройних сил України.

Після другої хвилі атаки й другої серії вибухів над містом у Харкові почалася пожежа.

«Ворог бʼє по Харкову. Є прильоти в одному з районів міста по цивільним обʼєктам. Там пожежа, яку локалізують наші рятівники. Про постраждалих інформація уточнюється», – повідомив у ТГ-каналі мер міста Ігор Терехов.

А начальник ХОВА Олег Синєгубов зазначив, що місто окупанти атакують дронами.

Наразі «шахеди» ворога несуть загрозу всій Україні, атака дуже масована.

БПЛА

Дрони камікадзе, відомі також як “безпілотні атакуючі літальні апарати” або “камікадзе-дрони”, є безпілотними літальними апаратами, які призначені для атаки на ворожі цілі та нанесення шкоди. Основна відмінність між камікадзе-дронами та іншими безпілотними літальними апаратами полягає в їхній тактиці: камікадзе-дрони зазвичай призначені для одноразового використання з метою здійснення атаки і завдання збитків ворожим силам або об’єктам.

Основні риси камікадзе-дронів:

  1. Автономність: Камікадзе-дрони можуть бути програмовані для самостійного виконання місій та приймати рішення щодо вибору цілей.
  2. Підсумовування: Після завершення місії камікадзе-дрон зазвичай призначений для самознищення або попадання до цілі з вибуховими пристроями.
  3. Ефективність: Камікадзе-дрони можуть бути використані для ураження важливих ворожих цілей, таких як військові техніка, радари, комунікаційні вузли, аеропорти та інші об’єкти.
  4. Застосування: Ці дрони можуть мати військове та стратегічне застосування у конфліктах, включаючи розвідку, атаку та здійснення терористичних дій.

Камікадзе-дрони представляють собою важливий аспект сучасної військової технології, і вони використовуються різними силами та групами в різних конфліктах по всьому світу. Їх застосування створює важливі питання з точки зору міжнародного права та етики військового конфлікту.

Протиповітряна оборона

Протиповітряна оборона (ППО) – це система обладнання, зброї та заходів, які призначені для захисту від ворожих повітряних загроз, таких як літаки, гелікоптери, крейсери та безпілотні літальні апарати. ППО має на меті виявлення, відслідковування, завершення та знищення ворожих повітряних цілей з метою захисту території, військових об’єктів, цивільних об’єктів та військових формувань.Related Post