Чт. Тра 23rd, 2024
Як підняти сайт у ТОП видачі пошукових системЯк підняти сайт у ТОП видачі пошукових систем

У сучасному світі веб-сайт – це обличчя компанії та важливий інструмент заробітку. Зазвичай користувач, який шукає певну інформацію, не заходить далі першої сторінки результатів пошуку. Тому важливо підняти сайт у ТОП видачі пошукових систем.  Якісний веб-ресурс викликає довіру в партнерів та клієнтів вашого бізнеса. Важливо  зробити його привабливим, зручним та інформативним. Пропонуємо розглянути 5 порад, які допоможуть підняти сайт у Google та зацікавити потенційних клієнтів.

СЕО-оптимізація веб-ресурсу

СЕО-оптимізація – це комплекс заходів, які допоможуть збільшити природній трафік вашого веб-ресурсу. Цим можна зайнятись самостійно або замовити комплексне просування сайту текстами у професіоналів.

Використовуйте релевантні ключові слова в заголовках та змісті сторінок вашого інтерент-ресурсу. Радимо додати блог до вашого веб-ресурсу – це ефективний метод оновлення контенту, додавання ключових слів, посилань та підвищення авторитету порталу серед користувачів. Правильне ведення блогу допоможе підняти сайт у Гугл.

Як підняти сайт у ТОП видачі пошукових систем

 

Якісний сучасний дизайн сайту

Перше, що бачить користувач на вашому сайті – це його дизайн. Він повинен одразу сподобатись та зацікавити. Як зрозуміти, що дизайн поганий:

  • присутні великі блоки складного для читання тексту;
  • багато спливаючих банерів;
  • конфлікт кольорів;
  • складна незрозуміла навігація.

Якщо виявили хоч одне співпадіння – час оновити дизайн вашого веб-ресурсу. Дизайн сайту – це не тільки про естетику, це про користувацький досвід. Клієнт не повинен відчувати дискомфорт під час пошуку інформації чи замовлені послуги.

Не забудьте про оптимізацію веб-ресурсу для мобільних пристроїв. Це важливий елемент, який допоможе підняти сайт у пошуку.

Створення якісного контенту

Контент, тобто наповнення вашого сайту сео оптимізованими текстами – це один з ключових елементів. Він повинен бути цікавим, корисним та зрозумілим для користувачів. Якщо ви публікуєте інформацію, просто щоб щось опублікувати не маючи чітко сформульованої ідеї та мети, читачі швидко втратять інтерес до вашого інтернет-ресурсу.

Вкладайте чіткий меседж у ваш контент, робіть його зручним для сприйняття – використовуйте списки, таблиці, графіку тощо. Експериментуйте з форматами.

Обов’язково публікуйте оригінальний контент, уникайте плагіату – це знижує довіру до інтернет-ресурсу, а також може викликати юридичні проблеми.

Розміщення гест постів на сайтах-донорах

Для просування сайту в ТОП пошуку потрібно піклуватися про нарощування посилальної маси ресурсу. Це можливо за допомогою лінкбілдінгу, тобто регулярного розміщення якісних беклінків на сайтах-донорах. Такий метод має використовуватися щомісяця. Лінкбілдінг сприяє розвитку сайту, збільшуючи його авторитет в очах пошукових систем. Посилання з інших авторитетних сайтів вказують на цінність та довіру до вашого контенту, що може покращити позиції у пошукових результатах.  Розміщення гостьових постів на авторитетних сайтах-донорах – це важливий інструмент у маркетинговій стратегії, що дозволяє залучати нових клієнтів, підвищувати авторитет та покращувати SEO-показники вашого сайту.

СЕО-оптимізація веб-ресурсу (сайту)
СЕО-оптимізація веб-ресурсу (сайту)

 

Використання соцмереж

Обов’язково ведіть соціальні мережі – це чудовий спосіб для ваших клієнтів дізнатися про вас більше і залишатися в курсі подій вашого бізнесу. Додайте посилання (кнопки) соцмереж на ваш сайт.

Це працює в обидва боки. Користувачі, які побачили ваші соцмережі зможуть перейти на сайт та замовити ваші послуги. А ті, хто зайшов на ваш веб-сайт зможуть дізнатись більше про ваш бізнес. Однак важливо сумлінно вести акаунт компанії в соцмережах.

Якщо користувач перейде за посиланням і побачить, що останній пост був опублікований кілька років тому, він скоріш за все подумає, що бізнес більше не актуальний.

Постійний аналіз

Не всі рішення та маркетингові кампанії ідеальні. Завжди є над чим працювати. Тому важливо проводити аналітику, щоб відстежувати вдалі та невдалі результати. Існує багато програмного забезпечення та веб-сервісів для аналізу ефективності ключових слів, зовнішніх посилань тощо. Також можна проводити опитування серед клієнтів, наприклад, в соцмережах. Це продемонструє клієнтоорієнтованість компанії та допоможе покращити ефективність ресурсу.

Це ключові поради, які допоможуть підняти сайт в ТОП видачі пошуку та залучити нових клієнтів. Дотримуйтесь їх для розвитку вашого бізнесу та постійно вдосконалюйтесь. Related Post