Пн. Тра 27th, 2024
Фестиваль Woofstock 2023 каністерапія, песики та нескінченна радістьФестиваль Woofstock 2023 каністерапія, песики та нескінченна радість

Woofstock 2023: каністерапія, песики та нескінченна радість

У неділю, 6 серпня 2023 року на території спортивно-розважального комплексу ІКСПАРК у Києві пройшов фестиваль «Woofstock 2023», який запрошував до участі собак усіх порід та їхніх власників. Атмосфера миру та любові заходу була огорнута важливими соціальними місіями: популяризацією каністерапії як дієвого виду реабілітації й емоційної підтримки людей, та необхідності правильного виховання й соціалізації собак.

Фестиваль Woofstock 2023 каністерапія, песики та нескінченна радість
Фестиваль “Woofstock 2023”: каністерапія, песики та нескінченна радість

Організатори заходу івент агенція «Holy Sweets» та ІРЦ «База 4.5.0» зробили величезний стрибок у досягненні головної мети — популяризації каністерапії — виду реабілітації, що використовує спеціально навчених собак для підтримки та покращення емоційного стану військових, їхніх родин, ВПО та людей, що постраждали від бойових дій, у лікуванні ПТСР та інших психоемоційних розладів, таких як депресія, тривожність та ін.

Також червоною ниткою фестиваль був пронизаний темою розвитку pet-friendly культури та необхідності правильної соціалізації собак для досягнення гармонійного взаємоіснування людей та тварин. Зі спеціальним лекторієм від досвідчених профільних спеціалістів про каністерапію, виховання та догляд собак гості фестивалю змогли поглибити свої знання та розуміння важливості цих тем.

Фестиваль Woofstock 2023 каністерапія, песики та нескінченна радість
Фестиваль “Woofstock 2023”

Фестиваль радував учасників різноманітними заходами: веселими конкурсами з призами, розіграшами та лотереями, де була зібрана сума 3000 гривень, яка піде на підтримку кінологічного центру ІРЦ «К-9 База 4.5.0», придбано книгу пса Гермеса, гроші з якої підуть на допомогу найбільшого притулку для тварин «Сіріус». Не бракувало фотозон для незабутніх світлин, різноманітних страв на фудкорті, майорів різномаїттям ярмарок унікальних товарів для тварин.

Найважливішим аспектом фестивалю стала дружня та гармонійна атмосфера, в якій всі песики, незалежно від породи, змогли відчути себе комфортно та безпечно. Це вкотре підкреслює важливість правильної дресури та виховання домашніх улюбленців для створення сприятливого та безпечного оточення. Не дивлячись на аномальну спеку, фестиваль відвідали 88 песиків та понад 300 людей. Зі свого боку, організатори заходу зробили все можливе для того, щоб кожен гість та учасники почували себе комфортно. Все обійшлось без перегрівів чи будь-яких конфліктних сутичок між песиками.

Фестиваль «Woofstock 2023» став приємним днем для усіх відвідувачів, де панували взаєморозуміння, любов та повага.

Фестиваль Woofstock 2023 каністерапія, песики та нескінченна радість
Фестиваль “Woofstock 2023”

Каністерапія: що треба знати?

Нагадаємо, каністерапія (також відома як зоотерапія або терапія з тваринами) – це форма альтернативної терапії, яка використовує тварин для покращення фізичного і психічного здоров’я людей. Вона передбачає взаємодію з різними видами тварин, такими як собаки, коти, коні, птахи та інші, з метою зниження рівня стресу, поліпшення настрою, збільшення фізичної активності та соціальної взаємодії.

Головною ідеєю каністерапії є те, що взаємодія з тваринами може впливати на фізіологію та психологію людини, сприяти зниженню агресії, страху та тривоги, покращувати настрій, збільшувати рівень допаміну і серотоніну – гормонів щастя, а також підвищувати загальний рівень задоволення життя.

Каністерапія може бути корисною для різних груп людей, зокрема:

  1. Діти з розладами аутистичного спектра або іншими розвитковими порушеннями.
  2. Люди з психічними розладами, такими як депресія, посттравматичний стресовий розлад та тривожність.
  3. Люди, які знаходяться в госпіталі або перебувають під домашнім лікуванням.
  4. Люди з фізичними обмеженнями або хронічними захворюваннями.

Варто зазначити, що каністерапія не є заміною традиційного медичного лікування, але може доповнювати його та покращувати якість життя людей. Для здійснення каністерапії необхідно співпрацювати з кваліфікованим фахівцем, який має досвід у цій області.Related Post