Сб. Лип 20th, 2024

Якою буде погода на Різдво розповів синоптик

Ближче до вихідних погода в Україні зміниться: очікуються опади та похолодання.

У першій половині поточного тижня в Україні очікується по-весняному тепла погода, проте ближче до вихідних, 7-8 грудня, вона зміниться на прохолодну та сніжну. Про це попередив синоптик Ігор Кібальчич, передає meteoprog.

Синоптик пояснив, що наразі надзвичайно тепла та суха погода в Україні встановилася під впливом великої області підвищеного атмосферного тиску. Проте, вже з п’ятниці, за даними синоптика, серія атлантичних циклонів змінить ситуацію.

“Пройдуть опади у вигляді дощів із поступовим переходом у сніг, а також відбудеться суттєве зниження температури протягом 7-8 січня, крім крайнього півдня країни і західних областей. Таким чином, більш зимовий характер погоди варто очікувати ближче до Різдва”, – розказав синоптик.

Погода на Різдво

Зокрема, за даними Ігоря Кібальчича, 7 та 8 січня в Україні очікується зниження температури.

“У суботу черговий атлантичний циклон принесе до нашої країни опади у вигляді снігу та мокрого снігу, на півдні – з дощем. У неділю погоду визначатиме антициклон скандинавського походження, тому суттєвих опадів не передбачається”, – розказав фахівець.

За його прогнозом, температура повітря в нічний час знизиться до -8…-3 градусів у суботу та до -12…-7 градусів у неділю. Денні значення температури становитимуть -7…-2 , у південній та західній частині – близько “нуля”.Related Post