У столиці України найближчої неділі, 1 квітня, очікується потепління. У той же час обіцяють сильний вітер, а 2 і 3 квітня – похолодання.

У Києві в суботу і неділю, 31 березня та 1 квітня, температура підніметься до 12-17 градусів тепла. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомила синоптик Наталя Діденко.

У той же час на вихідних обіцяють сильний вітер. А в понеділок і вівторок, 2 та 3 квітня, буде похолодання.

За словами синоптика, у п’ятницю, 30 березня, в Україну прийде атмосферний фронт, який принесе опади в західні і північні області.

“І ці опади у найближчу ніч можуть бути у вигляді снігу і мокрого снігу. Вдень у п’ятницю атмосфера покращиться, проте переважатимуть дощі, хіба що в Чернігівській і Сумській областях може ще пролітати сніг”, – зазначила синоптик.

У східних областях, на Півдні і в центральній частині України, окрім Вінницької області, у п’ятницю переважатиме суха погода. Найтепліше буде на Півдні і Заході, вдень – від +5 до +11 градусів. У більшості областей від +3 до +7 градусів.

Найбільш холодними залишаться Чернігівська, Сумська і Харківська області – там від 0 до +4 градусів вдень.

У Києві вночі очікується мокрий сніг, вдень 30 березня – дощ. Температура повітря вночі становитиме 0 градусів, вдень від +3 до +5 градусів.