Обрана депутатка від “Слуги народу” Ірина Борзова визнала, що у неї був бізнес в Криму після анексії півострова Російською Федерацією.

Депутатка від Слуги народу визнала, що вела бізнес в окупованому Криму

Про це вона написала на своїй сторінці в соцмережі.

“Я більше не бенефіціар фірми, яка була заснована в 2010 році і залишилася в окупованому Криму. Цю частку власності в свій час мені дав мій батько, який все життя працював над розвитком бізнесу, але життя непередбачуване”, – йдеться у дописі Борзової.

Чи вийшов з кримського бізнесу її батько, керівник “Ліги сміху” Наум Баруля, вона не уточнила.

За даними російських реєстрів, в окупованому Судаку зареєстровано ТОВ “Профіль-Н” зі статутним капіталом 5 млн рублів, засновниками якого є Ірина Борзова (49%) і Наум Баруля (51%).

За словами Борзової, вона припинила підприємницьку діяльність в зв’язку з обранням до Верховної Ради. До обрання народним депутатом бізнес на окупованій території пані Борзову не бентежив.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/08/Iryna-Borzova.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/08/Iryna-Borzova-150x150.jpegadminВійна з РосієюКриміналПолітикаІрина БорзоваОбрана депутатка від “Слуги народу” Ірина Борзова визнала, що у неї був бізнес в Криму після анексії півострова Російською Федерацією. Про це вона написала на своїй сторінці в соцмережі. “Я більше не бенефіціар фірми, яка була заснована в 2010 році і залишилася в окупованому Криму. Цю частку власності в свій час...| Київської області та України | Kiev Time