Компанія Coca-Cola вперше за 125 років свого існування випустила алкогольний напій — його вже почали продавати у Японії.

Про це повідомляє The Japan Times.

«Пори те, що у 1970-х роках фірма США займалася винним бізнесом, цей експеримент «унікальний» у 125-річній історії компанії», — сказав президент Coca-Cola в Японії Хорхе Гардуно.

На японському ринку алкогольний напій від Coca-Cola має назву Lemon-Do, у нього додають «шипучу лимонну ароматизовану суміш».

Lemon-Do надійшов у продаж у трьох варіантах міцності: 3, 5 і 7 відсотків алкоголю. Напій поки продають у містах Кюсю — третьому за величиною острові Японії.

«Це пілотний проект в регіоні», — пояснив Масакі Ііда, представник Coca-Cola Japan Co. Ltd. Він відмовився розкривати рецепт напою, він ретельно охоронятиметься як і інші рецепти Coca-Cola.

Розробники нового продукту Coca-Cola стверджують, що ідея створити Lemon-Do з’явилась після відвідування японських пабів «izakaya», де напої з лимонним смаком дуже популярні.

Про те, що Coca-Cola уперше за історії свого існування планує випустити алкогольний напій, стало відомо ще у березні цього року.

Нагадаємо, у США дієтична Coca-Cola вперше створила чотири нові смаки.

“Громадське”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Kompaniya-Coca-Cola-vpershe-za-125-rokiv-svogo-isnuvannya-vypustyla-alkogolnyj-napij.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Kompaniya-Coca-Cola-vpershe-za-125-rokiv-svogo-isnuvannya-vypustyla-alkogolnyj-napij-150x150.jpgKievTimeЕкономікаПодіїалкогольний напій,Компанія Coca-Cola,ЯпоніяКомпанія Coca-Cola вперше за 125 років свого існування випустила алкогольний напій — його вже почали продавати у Японії. Про це повідомляє The Japan Times. «Пори те, що у 1970-х роках фірма США займалася винним бізнесом, цей експеримент «унікальний» у 125-річній історії компанії», — сказав президент Coca-Cola в Японії Хорхе Гардуно. На японському...| Київської області та України | Kiev Time