16 березня ФФУ скерувала в УЄФА звернення з проханням відкрити дисциплінарне провадження за фактом демонстрації на трибунах прапора ДНР – символіки сепаратистів.

Дисциплінарний комітет УЄФА розгляне факт появи прапора самопроголошеної ДНР на трибунах римського Стадіо Олімпіко під час матчу Ліги чемпіонів між Ромою і Шахтарем 13 березня.

Про це повідомляється на сайті Федерації футболу України у четвер, 5 квітня.

Комітет УЄФА розгляне це питання 31 травня.

“Федерація футболу України вдячна УЄФА за оперативну реакцію і початок провадження щодо появи на трибунах забороненої символіки терористичних угруповань, які воюють проти України на Донбасі. Спільно ми повинні зробити усе можливе, щоб подібні інциденти не повторювалися на матчах, які проходять під егідою ФФУ, УЄФА і ФІФА”, – сказав президент ФФУ Андрій Павелко.

Він висловив надію, що незабаром подібна символіка буде офіційно заборонена FARE (організація, яка бореться проти расизму та інших форм ксенофобії в європейському футболі – ред.).https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/2137109-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/2137109-707x400-150x150.jpgКиївTimeСпортСуспільствоДонбас,Ліга чемпіонів,прапор ДНР,символіка,УЕФА,ФФУ,Шахтар16 березня ФФУ скерувала в УЄФА звернення з проханням відкрити дисциплінарне провадження за фактом демонстрації на трибунах прапора ДНР - символіки сепаратистів. Дисциплінарний комітет УЄФА розгляне факт появи прапора самопроголошеної ДНР на трибунах римського Стадіо Олімпіко під час матчу Ліги чемпіонів між Ромою і Шахтарем 13 березня. Про це повідомляється на сайті...| Київської області та України | Kiev Time