Польоти з Харкова до Дортмунда відкрила найбільша лоу-кост авіакомпанія в Центральній і Східній Європі Wizz Air (Угорщина). Таким чином, Харків став третім українським містом для Wizz Air після Києва і Львова.

Повідомляє кореспондент Укрінформ.

“Попит серед українських пасажирів на послуги Wizz Air зріс і компанія пішла їм назустріч. Рейс з Харкова до Дортмунда здійснюватиметься літаком Airbus A320 двічі на тиждень: у четвер та неділю. Сьогодні перші 150 пасажирів прилетіли з Дортмунда до Харкова і ще 150 полетіли зворотним рейсом з Харкова до Дортмунда”, – зазначила на церемонії презентації рейсу представник компанії Соріна Ратц.

За її словами, ціна квитка – від 869 грн.

“У червні лоукостер здійснюватиме рейси з Харкова до Катовіце, а в листопаді – до Відня”, – додала Соріна.

За її словами, навесні цього року додано другий літак Airbus A320 на київську базу:

“Крім того, навесні поновилося виконання перельотів зі Львова до Берліна і Вроцлава”.

Як зазначили на презентації, розширення діяльності Wizz Air стимулює місцеву економіку, збільшуючи зайнятість у сферах авіації і туризму, а також у суміжних галузях по всій країні: йдеться про створення в Україні 600 робочих місць.

За даними компанії, впродовж січня-жовтня 2017 року близько 590 тис. пасажирів скористалися послугами Wizz Air на рейсах в Україну і з України, що на 75% більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

У церемонії презентації рейсу разом з керівниками міжнародного аеропорту “Харків” взяли участь представники Почесного консульства Німеччини в Харкові.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Airbus-A320-200-WizzAir-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Airbus-A320-200-WizzAir-707x400-150x150.jpgКиївTimeСуспільствоWizz Air,аеропорт "Харків",літак,Німеччина,ХарківПольоти з Харкова до Дортмунда відкрила найбільша лоу-кост авіакомпанія в Центральній і Східній Європі Wizz Air (Угорщина). Таким чином, Харків став третім українським містом для Wizz Air після Києва і Львова. Повідомляє кореспондент Укрінформ. 'Попит серед українських пасажирів на послуги Wizz Air зріс і компанія пішла їм назустріч. Рейс з Харкова...| Київської області та України | Kiev Time